advance-acoustic-logo-vector

Advance Acoustic

1995. aastal loodud kaubamärk Advance Acoustic kuulub ADVANCE PARISele. Meie ettevõttel on kaasaegsed kontorid, Pariisist umbes kahekümne kilomeetri kaugusel Roissy Charles De Gaulle’i lennujaama ja Orly lennujaama vahel. Meie meeskond Prantsusmaal koosneb inimestest, kellel on ühine eesmärk – tipptase. Uurimis- ja arendustegevuse, halduse, logistika, müügijärgse ja turundusteenused on olemas teie iga vajaduse rahuldamiseks.

Algusest tänaseni

Otsus luua uus prantsusekeelne nimi Hi-Fi heli taasesitamiseks tehti Toulouses 1995. aastal. Algidee oli nii lihtne kui ka julgustav: kujundada mõistliku hinnaga, kuid veatu muusikalise kvaliteediga helitehnika.

Alustuseks töötas Advance Acoustic välja kõlarite seeria viies erinevas mudelis, et pakkuda muusikasõpradele huvitavat valikut ning millel on ühine erakordne hinna ja kvaliteedi suhe.

Edu saavutas vahetu jaemüüjate seas. Kõiki mudeleid kiideti Prantsusmaal paljudes erialaajakirjades.

1997. aastal pälvis üks mudel Hi-Fi ajakirjalt isegi parima hinna ja kvaliteedi suhte tunnustuse.

Alates 2000. aasta algusest viis kodukino tulek meie tootevalikusse konkreetsete mudelite, eesmiste keskkõlarite, tagumiste ruumiliste kõlarite ja bassikõlaritega.

2002 oli meie jaoks teine ​​võtmekuupäev. Akustiliste kõlarite vabastamisega otsustasime lisada Advance Acoustic toodetele hulgaliselt elektroonikat. Muidugi on selle vahemiku eesmärk järgida sama filosoofiat nagu meie eduka kõlarivaliku puhul: võitmatu hinna ja kvaliteedi suhe.

Alates selle turuletoomisest, 2003. aastal, oli brändi esimene integreeritud võimendi erakordselt edukas ja pälvis mitmeid auhindu spetsialiseeritud ajakirjades.

2005. aasta septembris otsustasime eksportida Advance Acoustic tootevaliku, tutvustades oma tooteid Euroopa suurimal messil IFA näitusel Berliinis.

Huvi, mida meie tooted eri riikide turustajatelt pälvisid, oli hämmastav ja ületas kõiki lootusi. Täna ekspordime Advance Acoustic tootevalikut umbes nelikümmend riiki.

Praegune tootevalik koosneb umbes kolmekümnest tootest: integreeritud või eraldi võimendid, ventiilidega CD-mängijad, tuunerid, MiP-Station parema harmoonilise kvaliteedi saavutamiseks.

Alates 2008. aasta septembrist oleme välja lasknud uue kõlarivaliku, Elysée seeria, mille jaoks oleme projekteerinud oma draiverid eksklusiivse integreeritud BSW-süsteemiga.

See uus tootevalik tõusis kiiresti jaemüüjate ja professionaalide seas kogu maailmas.

2009 – 2010: Advance Acoustic on seatud teid veel kord üllatama. Ühelt poolt pakub see laiemat tootevalikut, et individuaalseid nõudeid paremini rahuldada. See tähistab ka väga ambitsioonika projekti sündi, milleks on piiratud koguses oma laboris välja töötatud erinevate komponentide tootmine, mida kasutatakse referentsina iga tootevalikus oleva toote väljatöötamisel.

Selle all peame silmas: 400-vatist monovõimendit (MAA 1000), kahekordset monoeelvõimendit (MPP 1000) ja 31-sentimeetrise bassijuhiga (EL 1000) varustatud neljapoolset kõlarit.

Alates Advance Acoustic loomisest oleme Pariisi lähedal laboris välja töötanud, kujundanud ja täiustanud kogu tootevalikut. Ostame otse praeguse tehnoloogia parimaid komponente.

Komponentide lõplik kokkupanek toimub mitmes ülemaailmses tehases meie inseneride pideva järelevalve all, et tagada õiglaseim võimalik jaehind. See kontrollimeetod võimaldab meil olla pakkumisel ja heaks kiidetud enamikus maailma riikides.

Comments are closed.