vincent2-min

Vincent

Saksa kaubamärk VINCENT registreeris 1995. aastal kaubamärgina Sintron Vertriebs GmbH Iffezheimis (Saksamaa). Alates asutamisest arendab Sintron pidevalt edasi tipptasemel kaubamärgi tooteid. Saksa know-how tagab Kaug-Idas kvaliteetse, suurepärase ja turvalise seeriatootmise – kõrgekvaliteedilised osad ja keskmisest kõrgemad töödeldud korpused pakuvad kaubamärgi kõrgeid “sisemisi väärtusi”. Tootearendus toimub Saksamaal. VINCENTi edasiviiv jõud on kahtlemata Sintroni tegevjuht ja elektriinsener Uwe Bartel.

VINCENT tähistab pidevat orienteerumist kõrgekvaliteedilises klassis kahe kanaliga stereole. Elektrilisi mõisteid on kaks. Ühel pool on pooljuhttooted – seadmed, mis põhinevad puhtal transistori tehnoloogial. Tahke joone tooted on üks näide, mida tuleb mainida. Neil on täpne, kerge ja dünaamiline helikujundus.

Teine on hübriidtehnoloogia: Need on seadmed, mis on osaliselt varustatud torudega, et anda helile tüüpiline “torumärk”, kuid kasutavad väljundis tahkisvõimsust. Võimalik on saavutada jõud isegi raskete kõlarite juhtimiseks. Helitegelane on ühtaegu õhuline ja dünaamiline, kuid ka hübriidsõlmed pakuvad oma võlusid torudega, mis lisavad helile teatud soojust.

Comments are closed.