ESPRESSOMASINAD, HOOLDUSTOOTED, LISATARVIKUD

ESPRESSOMASINAD

Pakume JURA koduseeria masinaid mis on konkurentsitult parimad ja tuntud maailmas oma kohvimaitse, disaini, hooldusmugavuse ja mis kõige tähtsam  - vastupidavuse ning järelteeninduse poolest.

VAATA ROHKEM

HOOLDUSTOOTED

Et kohvimasin kestaks kaua ja oleks lihtne puhastada on seda vaja hooldada. Kohvimasina ja piimasüsteemi hooldus ja veepuhtus (milest algab kohvi maitse) on tänu JURA hooldustoodetele imelihtne!

VAATA ROHKEM

LISATARVIKUD

Kui soovite veelgi oma kohvielamust täiustada ja valmistamist mugavamaks muuta on meil teile pakkuda erinevaid lisatarvikuid alates kohvilusikast piimakülmikuni 

VAATA ROHKEM

UUS, TÄIUSTASTUD JURA E8

Naudingu, mitmekülgsuse ja luksuse ideaalne kooslus

JURA viimase põlvkonna edukaimal kohvimasinal on värskenduskuuri läbinud disain ja mitmed lisafunktsioonid, mis varem olid saadaval ainult premium-klassi kohvimasinatel.

Professionaalne Aroma veski tagab ühtlase jahvatuse, kaasaegne tõmbeprotsess vormib kohvi aroomi võrratult täidlaseks ning trendikad kohvijoogid on tänu õhulisele sulgkergele piimavahule maitsvamad kui kunagi varem. Uuenduslik E8 võimaldab valmistada 17 erinevat jooki – aromaatsest espressost trendika cortado’ni. Uue kohvivalmistamise süsteemi abil saab professionaalselt valmistada ka selliseid pikki mahedaid kohvijooke nagu caffè Barista ja lungo Barista. Kes naudib veidi kangemat kohvi, saab Extra Shot funktsiooni abil oma cappuccino’le, flat white’ile või latte macchiato’le lisasärtsu anda.

Optimaalse kohvivalmistamise süsteemi puhul toimub ka piimasüsteemi puhastamine automaatselt vaid ühe nupuvajutusega – see on E8 juures veel üks JURA tipptoodetest tuntud funktsioone. Lisaks on seda nüüd veelgi lihtsam ja mugavam kasutada.

Põhjapanevad Šveitsi väärtused

JURA põhiolemust kujundavad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ja teenindus. See Šveitsi ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu liider. JURA espressomasinate märksõnadeks on parim kohv, kasutuslihtsus ja rabav välimus.

Parim kohv

JURA espressomasinate arendustöö taga on 70 insenerist koosnev meeskond. Nende eesmärk on pakkuda parimat kohvi, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab nupuvajutusest. Hiljuti jõudsid insenerid uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®), mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile enneolematult täiusliku aroomi

Kasutuslihtsus

JURA espressomasinate kasutamine on lihtne ja loogiline. Näiteks on filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.

Rabav kujundus

Šveitsi disainil ja arhitektuuril on kogu maailmas suurepärane maine. JURA ühendab väljendusrikkad ja selged jooned kõrgetasemeliste materjalidega ning kasutab ainult ülitäpseid tootmisviise ja esmaklassilist meisterlikkust, et luua sisekujunduse elemendid, mille võimsus, silmapaistvus ja ehedus tekitavad omandiuhkust paljudeks aastateks. JURA kohvimasinat on lisaks meeldiv puudutada ja see tekitab mõnusa ootusärevuse.

Jätkusuutlikus ja keskkonnasäästlikus

JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Just seetõttu keskendub JURA täisautomaatsetele espressomasinatele, mis valmistavad erinevaid kohvijooke, meelitavad kliente ligi energiatõhususega ja väldivad ebavajalikke pakendijääke.

Üleilmne teenus

JURA espressomasinad on vastupidavad ja nende kvaliteet ei lange isegi pärast aastatepikkust kasutamist. Komponente uuendatakse, et säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.

Ajaga sammu pidades

Alates 1931. aastast on Šveitsi ettevõte JURA Elektroapparate AG tegelenud uuenduslike tippklassi kodumasinate arendamisega.

Teerajajana automaatsete espresso-/kohvimasinate valdkonnas on JURA kuulunud alates 1980. aastate keskpaigast maailma olulisemate kodumasinatootjate hulka. Tänapäeval kasutab ettevõte oma kogemusi ja oskusteavet selleks, et luua uusi poolprofessionaalseid seadmeid kontorite ja toitlustusasutuste jaoks.

Traditsioonilisest Šveitsi kaubamärgist on saanud ülemaailmne tegija. Ettevõtte peakorter asub Šveitsis Niederbuchsitenis. JURA on esindatud Saksamaal, Austrias, Hollandis, USAs, Suurbritannias, Austraalia, Hispaania, Rootsi ja Kagu-Aasias oma müügiesinduste ja ühisettevõtete kaudu. Ettevõte teeb paljudes maailma piirkondades tihedat koostööd kohalike edasimüüjatega.

Terviklikud kohvilahendused igaks olukorraks

Koju: espressomasinate ainulaadne disain teeb need ahvatlevaks lisaks iga kodu jaoks. Neid on uskumatult lihtne kasutada ja need valmistavad võrratut kohvi.

Töökohta: olenemata sellest, kas neid kasutatakse töökohas, kontoris, kauplustes, baarides, hotellides, juuksurisalongides või mujal, võimaldavad professionaalsed espressomasinad nii klientidel, külalistel kui ka personalil nautida ideaalset kohvi. Lisaks pakuvad need ainulaadset hinna ja kvaliteedi suhet.

Põhitehnoloogiad: Kohvijoogid – värskelt jahvatatud, mitte kapslist

Tassitäis suurepärast, täpselt Sinu maitsele vastavat kohvi värskelt jahvatatud ubadest valmib ühe nupuvajutusega – selleks kulub alla 60 sekundi.

Kuidas JURA automaatne espressomasin töötab

JURA espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega ideaalse kohvijoogi – tegemist on värskelt jahvatatud kohviga, mitte kapslikohviga. 
Kuid mis juhtub pärast seda, kui oled edastanud masinale käskluse kohvijoogi valmistamiseks? Jälgi valmistamisprotsessi ja vaata, mis toimub JURA espressomasina sees – alates kohviubade jahvatamisest kuni suurepärase kohvi valmimiseni. Veendu, kuidas erinevad tehnilised lahendused teevad koostööd, et luua ülim kohvi nautimise kogemus.

Toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Iga kohvijoogi optimaalse jahvatusastme tagamiseks on JURA insenerid välja töötanud toodet tuvastava veski (P.R.G.). Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Valida saab nii väga peene jahvatusastme väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämeda astme erilisemate kohvijookide jaoks.

Erinevad tõmbeprotsessid

Ideaalne tõmbeaeg on parima tulemuse saavutamiseks ülioluline. Vee ja jahvatatud kohvi kokkupuuteaeg peab olema piisavalt pikk, et aroomiühendid kohvist vabaneksid, samas piisavalt lühike, et vältida mõruainete ning tanniinide eraldamist.

Seetõttu töötas JURA lisaks tavapärasele tõmbeprotsessile välja impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.®) lühikeste kohvijookide jaoks, nagu ristretto või espresso, ja One-Touch Lungo funktsiooni pikemate kohvijookide tarvis. Espressomeetodil külmpruulitud kohvijookide valmistamiseks on loodud külmtõmbeprotsess.

Nutikas veesüsteem (I.W.S.) CLARIS Smart filtriga 

Kohv sisaldab 98% vett. Seega on ideaalse kohvi valmistamiseks hädavajalik värske ja külm vesi. Vee kuumutamisel moodustub selles sisalduvatest kaltsiumiühenditest aga katlakivi. JURA on leidnud nutika lahenduse katlakivi vältimiseks – CLARIS filter.

  • Filter kaitseb masinat kaltsiumiühendite eest ja pikendab selle eluiga.
  • Masinat ei ole vaja katlakivist puhastada.
  • Filter tagab nii vee kui ka kohvi püsivalt hea kvaliteedi.
  • Nutikas veesüsteem (I.W.S.) tuvastab automaatselt, kas filter on paigaldatud.

Piimasüsteem

Kohvijooke nagu cappuccino ja latte macchiato valmistatakse piima või piimavahuga. JURA uuenduslikud piimavahustid kasutavad murrangulist peene piimavahu tehnoloogiat, et valmistada peene tekstuuri ja püsiva konsistentsiga piimavahtu või lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.