ESPRESSOMASINAD, HOOLDUSTOOTED, LISATARVIKUD

ESPRESSOMASINAD

Pakume JURA koduseeria masinaid mis on konkurentsitult parimad ja tuntud maailmas oma kohvimaitse, disaini, hooldusmugavuse ja mis kõige tähtsam  - vastupidavuse ning järelteeninduse poolest.

VAATA ROHKEM

HOOLDUSTOOTED

Et kohvimasin kestaks kaua ja oleks lihtne puhastada on seda vaja hooldada. Kohvimasina ja piimasüsteemi hooldus ja veepuhtus (milest algab kohvi maitse) on tänu JURA hooldustoodetele imelihtne!

VAATA ROHKEM

LISATARVIKUD

Kui soovite veelgi oma kohvielamust täiustada ja valmistamist mugavamaks muuta on meil teile pakkuda erinevaid lisatarvikuid alates kohvilusikast piimakülmikuni 

VAATA ROHKEM

UUS, TÄIUSTASTUD JURA E8

Naudingu, mitmekülgsuse ja luksuse ideaalne kooslus

JURA viimase põlvkonna edukaimal kohvimasinal on värskenduskuuri läbinud disain ja mitmed lisafunktsioonid, mis varem olid saadaval ainult premium-klassi kohvimasinatel.

Professionaalne Aroma veski tagab ühtlase jahvatuse, kaasaegne tõmbeprotsess vormib kohvi aroomi võrratult täidlaseks ning trendikad kohvijoogid on tänu õhulisele sulgkergele piimavahule maitsvamad kui kunagi varem. Uuenduslik E8 võimaldab valmistada 17 erinevat jooki – aromaatsest espressost trendika cortado’ni. Uue kohvivalmistamise süsteemi abil saab professionaalselt valmistada ka selliseid pikki mahedaid kohvijooke nagu caffè Barista ja lungo Barista. Kes naudib veidi kangemat kohvi, saab Extra Shot funktsiooni abil oma cappuccino’le, flat white’ile või latte macchiato’le lisasärtsu anda.

Optimaalse kohvivalmistamise süsteemi puhul toimub ka piimasüsteemi puhastamine automaatselt vaid ühe nupuvajutusega – see on E8 juures veel üks JURA tipptoodetest tuntud funktsioone. Lisaks on seda nüüd veelgi lihtsam ja mugavam kasutada.

Põhjapanevad Šveitsi väärtused

JURA põhiolemust kujundavad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ja teenindus. See Šveitsi ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu liider. JURA espressomasinate märksõnadeks on parim kohv, kasutuslihtsus ja rabav välimus.

Parim kohv

JURA espressomasinate arendustöö taga on 70 insenerist koosnev meeskond. Nende eesmärk on pakkuda parimat kohvi, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab nupuvajutusest. Hiljuti jõudsid insenerid uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®), mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile enneolematult täiusliku aroomi

Kasutuslihtsus

JURA espressomasinate kasutamine on lihtne ja loogiline. Näiteks on filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.

Rabav kujundus

Šveitsi disainil ja arhitektuuril on kogu maailmas suurepärane maine. JURA ühendab väljendusrikkad ja selged jooned kõrgetasemeliste materjalidega ning kasutab ainult ülitäpseid tootmisviise ja esmaklassilist meisterlikkust, et luua sisekujunduse elemendid, mille võimsus, silmapaistvus ja ehedus tekitavad omandiuhkust paljudeks aastateks. JURA kohvimasinat on lisaks meeldiv puudutada ja see tekitab mõnusa ootusärevuse.

Jätkusuutlikus ja keskkonnasäästlikus

JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Just seetõttu keskendub JURA täisautomaatsetele espressomasinatele, mis valmistavad erinevaid kohvijooke, meelitavad kliente ligi energiatõhususega ja väldivad ebavajalikke pakendijääke.

Üleilmne teenus

JURA espressomasinad on vastupidavad ja nende kvaliteet ei lange isegi pärast aastatepikkust kasutamist. Komponente uuendatakse, et säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.

Ajaga sammu pidades

Alates 1931. aastast on Šveitsi ettevõte JURA Elektroapparate AG tegelenud uuenduslike tippklassi kodumasinate arendamisega.

Teerajajana automaatsete espresso-/kohvimasinate valdkonnas on JURA kuulunud alates 1980. aastate keskpaigast maailma olulisemate kodumasinatootjate hulka. Tänapäeval kasutab ettevõte oma kogemusi ja oskusteavet selleks, et luua uusi poolprofessionaalseid seadmeid kontorite ja toitlustusasutuste jaoks.

Traditsioonilisest Šveitsi kaubamärgist on saanud ülemaailmne tegija. Ettevõtte peakorter asub Šveitsis Niederbuchsitenis. JURA on esindatud Saksamaal, Austrias, Hollandis, USAs, Suurbritannias, Austraalia, Hispaania, Rootsi ja Kagu-Aasias oma müügiesinduste ja ühisettevõtete kaudu. Ettevõte teeb paljudes maailma piirkondades tihedat koostööd kohalike edasimüüjatega.

Terviklikud kohvilahendused igaks olukorraks

Koju: espressomasinate ainulaadne disain teeb need ahvatlevaks lisaks iga kodu jaoks. Neid on uskumatult lihtne kasutada ja need valmistavad võrratut kohvi.

Töökohta: olenemata sellest, kas neid kasutatakse töökohas, kontoris, kauplustes, baarides, hotellides, juuksurisalongides või mujal, võimaldavad professionaalsed espressomasinad nii klientidel, külalistel kui ka personalil nautida ideaalset kohvi. Lisaks pakuvad need ainulaadset hinna ja kvaliteedi suhet.

AromaG3 veski

Parimate maitseomaduste tagamiseks jahvatatakse kohvioad vahetult enne joogi valmistamist. Veski jahvatusastet saab reguleerida nii, et see jahvatab täpselt Sulle sobiva kohvipulbri. Jahvatusaste mõjutab nn tõmbeaega – aega, mis veel kulub läbi kohvipulbri voolamiseks. Mida peenem pulber, seda tugevam maitse. AromaG3 veski koonuste puhul on lõiketerade nurk väga täpselt seadistatud. Insenerid on sellega märgatavalt suurendanud veski tõhusust. Tulemuseks on suurepärane ja rikkalik aroom senisest poole lühema jahvatusajaga.

 

Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) CLARIS Smartiga

Kohv sisaldab 98% vett. See tähendab, et täiusliku kohvi valmistamiseks tuleb kindlasti kasutada värsket külma vett. Vee kuumutamisel ladestuvad masinasse kaltsiumiühendid. Kui vett enne ei filtreerita, tekib masinasse katlakivi. JURA pakub sellele probleemile nutikat lahendust: CLARIS Plusi veefiltrit.

  • See kaitseb masinat kaltsiumiühendite eest ning pikendab selle tööiga.
  • Masinat ei ole vaja katlakivist puhastada.
  • Ühtlasi on alati tagatud parima kvaliteediga vesi ja kohv
  • Uuendusliku tehnoloogiaga nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab ilma igasuguse seadistamiseta, kas filter on sisestatud.

Nutikas eeltõmbesüsteem (I.P.B.A.S.©) ja impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®)

I.P.B.A.S on eeltõmbesüsteem, mis toob iga kohvisordi maitse röstist olenemata maksimaalselt esile. Tõmbekamber on täisautomaatse kohvimasina keskne osa. Reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 5–16 g kohvipulbrit. Tänu sellele saad valmistada täpselt enda maitsele vastava kohvi. Impulss-tõmbeprotsessi kasutatakse selleks, et täielik aroom eralduks ka väga väikeste kohvijookide, nagu espresso ja ristretto puhul. Vesi surutakse läbi jahvatatud kohvi väikeste impulssidena, mis tagab optimaalse tõmbeaja.

Piima ja piimavahu valmistamine, temperatuuri reguleerimine

Cappuccino, latte macchiato ja mitme teise kohvijoogi valmistamiseks kasutatakse piima või piimavahtu. JURA uuenduslikes piimavahustites kasutatakse murrangulist peene vahu tehnoloogiat, et valmistada peene tekstuuriga püsiv piimavaht või lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.