Ducati elektritõukeratas PRO-II Evo, must

Kuumakse al. 22 / 60 kuud

699

  • Kokkupandav elektriline tõukeratas
  • Ühe laadimisega läbib kuni 40 km
  • Maksimaalne kiirus: 25 km/h
  • Neli kiirusrežiimi & püsikiiruse hoidja
  • Torkekindlad rehvid, topeltamordid & LED tuled

Kirjeldus

Ducati Pro II Evo elektritõukeratas on varustatud 350 W mootori ja 374 Wh akuga, mis koostöös kerge magneesiumraamiga võimaldab muretult kruiisida tervelt 40 km vaid ühe laadimisega. Sujuva sõidu eest hoolitsevad 10-tollised torkekindlad rattad. Turvalisuse tagamiseks on tõukerattal topeltpidurdussüsteem (elektriline ja mehhaaniline) ning suur 3,5-tolline LCD ekraan, mille kaudu saab jälgida ja hallata kõiki ratta seadistusi.

Pro II Evo mudelit on täiustatud esi- ja tagaamortide ning Ducati Urban e-Mobility rakendusega.

Telefonirakendus
Tõukerattaga käib kaasas spetsiaalne telefonirakendus, mille saab alla laadida Google Play ja App Store’st. Rakendus võimaldab tõukeratta näitudel silma peal hoida.

Amordid
Kahekordne esi- ja tagavedrustus aitavad pehmendada ebatasasi teid, et tagada meeldiv ja mugav sõidukogemus isegi pikematel sõitudel.

Kiirusrežiimid
Veelgi suurem valikuvabadus tänu neljale sõidurežiimile – 6 km/h / 15 km/h / 20 km/h / 25 km/h –, mida saab hõlpsasti valida ja hallata rakendusest või suurelt 3,5-tolliselt ekraanilt.

Mootor
Tõukeratta 350 W harjasteta mootor on äärmiselt töökindel ning vajab minimaalselt hooldust. Sellega kulged mõnusalt linnatänavatel või vuhised suurtel kiirustel ilma liigselt müra tegemata.

Rattad
Sujuva sõidu eest hoolitsevad 10-tollised torkekindlad sisekummita esi- ja tagarattad. Turvaliseks pidurdamiseks on tõukerattal nii elektriline kui mehhaaniline tagaratta pidur.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.