Ducati elektritõukeratas PRO-III, must

Kuumakse al. 25 / 60 kuud

799

  • Kokkupandav elektriline tõukeratas
  • Ühe laadimisega läbib kuni 50 km
  • Maksimaalne kiirus: 25 km/h
  • Neli kiirusrežiimi & püsikiiruse hoidja
  • Torkekindlad rehvid, LED tuled & NFC tehnoloogia

Kirjeldus

PRO-III on Ducati Urban elektritõukerataste kõige vingem mudel tänu Ducati Urban e-Mobility telefonirakendusele ja uuenduslikule NFC tehnoloogiale.

See tõukeratas on varustatud NFC tehnoloogiaga, mis võimaldab tõukeratta käivitada lihtsalt NFC kiibi ekraani lähedale pannes. Nii saab tõukeratast kasutada vaid omanik, kelle käes on kiip.

Ducati Pro III elektritõukeratas on varustatud 350 W mootori ja 468 Wh akuga, mis võimaldab muretult kruiisida tervelt 50 km vaid ühe laadimisega. Sujuva sõidu eest hoolitsevad 10-tollised torkekindlad rattad. Turvalisuse tagamiseks on tõukerattal topeltpidurdussüsteem (elektriline ja mehhaaniline) ning suur 3,2-tolline LCD ekraan, mille kaudu saab jälgida ja hallata kõiki ratta seadistusi. Lisaks on tõukeratas varustatud ka USB pesaga, mille kaudu saad sõidu ajal oma telefoni või muid seadmeid laadida.

NFC tehnoloogia
Lülita ekraan sisse ja käivita oma elektritõukeratas, pannes NFC-märgise lihtsalt ekraani juurde ja oodates, kuni ilmub tekst „Pass”.

Telefonirakendus
Tõukerattaga käib kaasas spetsiaalne telefonirakendus, mille saab alla laadida Google Play ja App Store’st. Rakendus võimaldab tõukeratta näitudel silma peal hoida.

Võimas
Läbi kuni 50 km tänu 350 W harjasteta mootorile (tippvõimsus 515 W) ja täiustatud 468 Wh akule.

Kiirusrežiimid
Veelgi suurem valikuvabadus tänu neljale sõidurežiimile – 6 km/h / 15 km/h / 20 km/h / 25 km/h –, mida saab hõlpsasti valida ja hallata rakendusest või suurelt 3,5-tolliselt ekraanilt.

Võimsus liikvel olles
Kasuta tõukeratta integreeritud USB-pesa ja lae oma telefoni liikvel olles.

Rattad
Sujuva sõidu eest hoolitsevad 10-tollised torkekindlad sisekummita esi- ja tagarattad. Turvaliseks pidurdamiseks on tõukerattal nii elektriline kui mehhaaniline tagaratta pidur.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.