Side-by-side külmik De Dietrich DFM9085NA

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 885

2655

Tootekood: DFM9085NA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elegantse tumeda roostevaba terase disaini ja ruumika sisuga side-by-side külmik De Dietrichilt! 
Külmik pakub suurt võimsust, pakkudes samas hõlpsat juurdepääsu nii külmkapile kui ka sügavkülmikule. Rikkalik hoiuruum võimaldab hoida suures koguses toitu, hoides ruumi segamata ja korrastatuna.
No Frost tehnoloogia tagab sügavkülmiku töö ilma käsitsi sulatamise vajaduseta. Pole vajadust muretseda härmatise eemaldamise pärast, millel on negatiivne mõju sügavkülmiku jahutusvõimele ja energiatarbimisele.
Ion Tech tehnoloogia hajutab negatiivsed ioonid külmikusse
tänu ventilaatorile, et kõrvaldada bakterid ja osakesed, mis
tekitavad halba lõhna. Nii puhastatakse teie külmkapis olev õhk.
Funktsioonid: Puhkusereziim. Kiire jahutus. Kiire sügavkülmutamine. Eco. Jookide jahutamine.
Pimeduse anduri funktsioon säästab energiat, lülitades külmikus olevad tuled välja, kui seda on piisavalt valgus toas.
Värske tsoon, mis asub külmiku kõige külmemas osas. Sahtel võimaldab ladustada ideaalsel temperatuuril õrnu toiduaineid nagu liha või kala. Samuti jahutada kiiresti jooke. Sobilik ka toidu järk-järguliseks sulatamiseks.
Kiirkülmutus – lülitage funktsioon sisse kui asetate sügavkülmikusse korraga suurema koguse toitu. Värske toit tuleks sügavkülmutada võimalikult kiiresti, et see säiliks kaua ja ei kaotaks oma toiteväärtust. Seetõttu on seade varustatud kiirkülmutuse funktsiooniga, mis alandab temperatuuri, et toit võimalikult kiiresti külmutada.
Twist Ice jäämasin muudab jääkuubikute valmistamise ja eraldamise lihtsamaks kui klassikaline jääkuubikualus.
Puhkuserežiim – funktsiooni aktiveerimine vähendab seadme energiatarvet pikema perioodi vältel. Kuna külmiku ust ei avata pidevalt, teostab seade tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant.
Ökorežiim – harvema kasutamise (uste avamise) või kodust puudumise perioodidel, nt. puhkuse puhul võib Eco programm pakkuda optimaalset temperatuuri, säästes samal ajal energiat.
Ekraanisäästurežiim säästab energiat, lülitades välja kogu juhtpaneeli valgustuse, kui paneel jäetakse passiivseks.

Avatud ukse alarm annab helisignaaliga märku kui külmiku uks pole korralikult sulgunud.
Child lock –  Lapseluku funktsioon lukustab ekraaninupud nii, et seadeid ei saa muuta.

Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 418 Külmikuosa maht, L 398 Sügavkülmiku maht, L 190 No-frost + Külmutusvõimsus, kg/24 h 16.5 LED infoekraan + Lapselukk + Sügavkülmasahtlite arv 4 Avatud ukse alarm + LED sisevalgustus + Müratase, dB 44 Müraklass D Puhkuserežiim + Värv Roostevaba teras Kõrgus, cm 185