Side-by-side külmik Whirlpool W4D7BC21

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 310

931

Tootekood: W4D7BC21 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mahukas Ameerika Side-By-Side stiilis külmik Whirlpoolilt!
Uuenduslik EnergySaving tehnoloogia tagab temperatuuri ülikiire taastamise, kindlustades nii madala energiatarbe ja kauem kestva värskuse.
Activ0° tehnoloogia tagab ideaalse säilituskeskkonna värskele lihale ja kalale konstantset temperatuuri hoides ning toidu maitset, tekstuuri ja toiteomadusi kaitstes.
Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab teid külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.
Kiire jahutamine/ külmutamine – külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata valitud osas (jahekülmik, sügavkülmik). Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
FreshBox+ – niiskuskontrolliga sahtel võimaldab hoida puu- ja köögiviljad värsked kuni 15 päeva.
Väike riiul – külmikul on sihtotstarbeline väike riiul, kuhu saab panna ohutult väikseid esemeid, hoides ära lõhnade ja maitsete segunemise.
Sulatada pole vaja ! Total NoFrost tehnoloogia vähendab niiskust sügavkülmikus, hoides nii ära jää tekke ja kogunemise. Külmikul on ka ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.
Puhkuse režiim tagab muretud puhkused! See režiim võimaldab lülitada külmik-sügavkülmiku ooteolekusse, kui olete puhkuse ajal kodust ära.
Külmiku eesmised jalad on reguleeritava kõrgusega.
Külmiku kompressori garantii 15 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 360 Külmikuosa maht, L 302 Sügavkülmiku maht, L 150 No-frost + Külmutusvõimsus, kg/24 h 9 Sügavkülmasahtlite arv 2 Autonoomia voolukatkestusel, h 16 Avatud ukse alarm + LED sisevalgustus + Müratase, dB 46 Müraklass D Värv Must Kõrgus, cm 196 Laius, cm 70 Sügavus, cm 78