Pesumasin Whirlpool FWSG71283WVEEN

305

Tootekood: FWSG71283WVEEN Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Parima energiaklassi pesumasin Whirlpool 6th Sense tehnoloogia ning värskendava aurufunktsiooniga!
6th SENSE intelligentsed andurid kohandavad ressursside kasutust vastavalt masinasse pandud pesu kogusele ja tüübile, tagades nii kuni 50%-lise* energia-, vee- ja ajasäästu. Whirlpooli A+++ energiatõhususe klassi pesumasin võimaldab teil nautida laitmatut tulemust väiksema energiatarbega.
Steam Refresh värskendab riided kõigest 20 minutiga, eemaldades auru abil riietelt ebameeldivad lõhnad, pehmendades kangast ning siludes kortse.
SoftMove tehnoloogia paneb trumli tsükli ajal liikuma teie õrnadele esemetele erilist hooldust tagades.
FreshCare+ – ettevaatlik ning õrn aurutamine ja trumli liikumine pärsib peamiselt halva lõhna allikate vohamist kuni 6 tunni jooksul pärast pesutsükli lõppu. Tänu trumli liikumisele hoiab see ära ka riiete kortsumise kuni 6 tunni jooksul pärast kuivatustsükli lõppu.
Senseinverter mootor – äärmiselt energiatõhus muutuva kiirusega töötav mootor, mis muudab võimalikuks parema talitluse ja seega riidekiudude erilise hoolduse. Invertermootor on loodud kestma ning töötama vaikse mürataseme juures.
Programmid: Kirju pesu 40°C; Valge pesu 60°C; Eco 40°C; Sport 40°C; Suured esemed 30°C; Auruvärskendus; Tsentrifuug ja tühjendus; Loputus ja tsentrifuug; Kiire 30°C; 20°C; Villane 40°C; Õrnpesu 30°C; Sünteetiline 40°C; Eco puuvillane 60°C

Seadme täpsed mõõdud: K 850 x L 595 x S435 mm

Pesumasina mootori garantii 10 aastat toote registreerimisel!

Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Tsentrifuug, p/min 1200

Maht, kg 7

Uus energiaklass D

Vana energiaklass A+++

Pesuklass A

Tsentrifuugimisklass B

Programmide arv 13

Müratase pesemisel, dB 50

Müratase tsentrifuugimisel, dB 78

Kõrgus, cm 85

Laius, cm 60

Sügavus, cm 44

Värv Valge