Gaasi-induktsioonplaat Teka JZC 96324 ABN BK

Kuumakse al. 29.97€ / 60 kuud

853

Tootekood: JZC96324ABNBK Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uue disainiga pliidiplaadi juhtimine on nüüd täpsem ning mugavam! 
Pliidiplaadil on modernne välimus tänu mustale klaaspinnale ning uutele ergonoomilistele juhtnuppudele, mis on varustatud automaatse elektrisüütega. Juhtnuppudel on matt must/ hõbedane lõppviimistlus, mis annab pliidiplaadile esteetilise välimuse. Gaasiplaadi malmrauast restid on vastupidavad ning praktilised.
ExactFlame 9 astmeline leegi reguleerimissüsteem tagab laitmatu kontrolli leegi üle.
Multislider – igat keeduala on võimalik mugavalt slide süsteemi abil eraldi juhtpaneeli abil kontrollida. Puudub vajadus valida eelnevalt soovitud keeduala ning temperatuur mitmete vajutuste järel.
Gas outflow protection – gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mistõttu on kõik plaadi põletid varustatud temperatuurianduriga. Kui leeki ei teki, peatub gaasi juurdevool automaatselt.
Power Plus – suurendab temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% võrra 5-10 minutiks (peale mida pliidiplaat automaatselt langetab kuumuse 9 astme peale) – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga!
Automaatne väljalülitus – kui induktsiooni keeduala ei tuvasta mõne aja möödudes potti ega panni, lülitab sead ennast ise välja.
Taimer – igale keedualale on eraldi taimer võimalik sätestada, mis annab helisignaaliga märku kui sätestatud aeg on 0 jooksnud. 
Stop & Go – maksimaalse mugavuse ning turvalisuse tagamiseks on plaat varustatud puhkerežiimiga. Lihtsalt vajutage ( || ) märki ning pliidiplaat peatab nii kuumutuse kui ka taimeri seniks, kuni Te funktsiooni deaktiveerite.
Lapselukk – pliidiplaati on võimalik lukustada. See funktsioon on suurepärane nii plaadi puhastamiseks kui ka laste/ koduloomade kaitseks.
Induktsioonalal on kiirfunktsioonid, mis teevad plaadi kasutamise eriti hõlpsaks:
Keep warm funktsioon hoiab Teie toitu soojas kuni serveerimiseni, suurepärane funktsioon tagamaks toidu ideaalne temperatuur serveerimisel ilma seda üleküpsetamata.
Melting funktsioon on suurepärane toiduainete sulatamiseks (või, šokolaad) või külmutatud toidu üles sulatamiseks. 
Simmering funktsioon on ideaalne toidu tasasel tulel keetmiseks.

Induktsioontsoone 4

Gaasipõleteid 2

Võimsusastmeid 9

Taimer +

Lastelukk +

Elektriline süüde +

Leegikontroll +

Malmrestid +

Gaasi võimsus, W 3800

Induktsiooni võimsus, W 7200

Värv Must

Faasitud servad +

Välismõõdud, L x S 900 x 510 mm

Integreerimismõõdud, L x S x K 860 x 490 x 55 mm

Laius, cm 90