Integreeritav külmik Whirlpool ARG7341

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 138

413

Tootekood: ARG7341 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kompaktse sügavkülmosaga integreeritav külmik Whirlpool!

Absoluutselt perfektne talitlus – külmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.
FreshBox – spetsiaalses sahtlis on loodud ideaalsed tingimused puu- ja köögiviljade säilitamiseks.
Ruumihaldus – külmiku uuenduslik disain tagab teile kogu ruumi ja paindlikkuse, mida vajate oma toidu ja jookide mugavaks ja lihtsaks säilitamiseks.
Piimatoodete riiul – külmikul on mahukas sihtotstarbeline piimatoodete riiul lõhnade ja maitsete segunemise vältimiseks. Lisaks on riiulitel pudelieraldajad, mis võimaldavad jooke mugavalt ning vastavalt vajadusele paigutada.
Klaasriiulid – karastatud klaasist riiulitel on tõstetud servad, et hoida ära mahaläinud vedeliku allapoole valgumist. Need on disainitud ilu ja funktsionaalsust üheks tervikuks siduma.
Teie mugavuse tagamiseks on külmikul muudetava avamissuunaga uks, mille saab panna avanema vasakule või paremale.
Külmiku kompressori garantii 5 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 189 Müratase, dB 39 Müraklass C Sügavkülmaosa asetus Üleval Külmiku maht, L 171 Sügavkülmiku maht, L 18 Automaatne külmikuosa sulatus + Uste arv 1 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 2 Vahetatav uste poolsus + Ukse kinnitus siinidel + Külmiku kõrgus, mm 1220 Külmiku laius, mm 540 Külmiku sügavus, mm 545