Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WSIC3M27C

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 132

395

Tootekood: WSIC3M27C Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Uuenduslik tehnoloogia, erilised omadused ja kasutajasõbralikud juhtseadised optimaalse pesu- ja kuivatustulemuse saavutamiseks, puhastamise lihtsustamiseks ning masina kasutamise lihtsustamiseks automaatsete sätetega.

6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.       
Viitstart 1 – 12 hViitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Paindlikud pesuvõimalused – modulaarsed restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.
Reguleeritav ja eemaldatav ülemine rest – nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.
Söögiriistade korv.
Multizone pesu – võimaldab kasutada ainult ülemist või alumist pesutsooni.
6 pesuprogrammi:
Säästurežiim (öko) 50° – Normaalselt määrdunud toidunõud. Standardprogramm, mis on energia- ja veekulu kombinatsiooni poolest kõige säästlikum.
6th Sense – Keskmiselt määrdunud nõud, millel on kuivanud toidujääke. Tuvastab nõude määrdumisastme ning reguleerib programmi sellele vastavalt. Ajaks, mil andur tuvastab nõude määrdumisastet, ilmub ekraanile animatsioon ja tsükli kestust muudetakse.
Intensiivrežiim 65° – Soovitatav tugevasti määrdunud sööginõude pesemiseks. Eriti sobiv pannide ja pottide pesemiseks (ärge kasutage õrnade nõude puhul).
Kiire 30 min. pesu 50° – Programm kergelt määrdunud nõude pesemiseks, millel ei ole kuivanud toidujääke. (Ideaalne kahe komplekti jaoks).
Klaasipesu 45° – Tsükkel õrnade nõude pesemiseks, mis on tundlikumad kõrgete temperatuuride suhtes, nt klaasid ja tassid.
Eelpesu – Hiljem pestavad sööginõud. Selle programmiga pesuvahendit ei kasutata.
Nõudepesumasina mootori garantii 5 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Mahutavus (kompl.) 10 Energiaklass E Pesutulemus A Kuivatustulemus A Müratase, dB 47 Müratase C Veekulu, L tsükli kohta 9 Energiakulu, kWh 100 tsükli kohta 76 Programmide arv 6 Jääkaja elektrooniline näit + Viitstart + AquaStop lekkekontroll + LCD ekraan + Laius, cm 45 Mõõdud K x L x S, mm 820 x 448 x 555