Integreeritav ahi De Dietrich DOP7574X

792

Tootekood: DOP7574X Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Uue kollektsiooni pürolüüsiga La Maison De Dietrich ahjud pälvisid rahvusvahelisel REDDOT DESIGN võistlusel auväärse esimese koha. REDDOT DESIGN AWARD on üle maailma üks hinnatumaid ja ihaldusväärsemaid disainiauhindu.
De Dietrich pürolüüspuhastusega ahi paljastab iga kodukoka kõige paremad kulinaarsed anded, tänu mitmele automaatsele programmile on toidutegemine nüüd veelgi kiirem ja lihtsam. 3 erinevat pürolüüsi tsüklit: 59 min, 90 min, 120 min.
Veelgi suurem maht: De Dietrich uued ahjud on suurema mahutavusega – 73 L , lisaks on ahjud võrreldes vanade mudelitega veelgi energiasäästlikumad ja SOFT CLOSE ukse süsteemiga. 
Madala temperatuuri küpsetus – automaatselt sisseehitatud programmiga saab küpsetada erinevate loomade liha pikka aega madalal temperatuuril. Olenevalt liha tüübist jääb temperatuuri vahemik 40 – 100 kraadi vahele. Sellise pikaajalise küpsetusmeetodiga säilivad lihas kõik mahlad ning vitamiinid. Selline küpsetusviis on kõrgelt hinnatud maailma tippkokkade seas, kes praktiseerivad sellist liha küpsetamist igapäevaselt oma tipprestoranides. Programmiga on võimalik teha ka jogurtit. Võimalik on valida 10 erineva madala temperatuuri küpsetusprogrammi vahel.
Retseptiraamat – Vahel on üsna keeruline valida uue toidu valmistamisel sobiv temperatuur ja aeg, mis võiks küpsetamisele kuluda. siin tuleb appi retseptiraamat, mis muudab ka kõige keerulisema toidu valmistamise imelihtsaks. Poolautomaatne programm võimaldab valida kuni 35 erineva sisse ehitatud retsepti vahel. Garanteeritud toidu valmistamise kõrge kvaliteet! Pärast retsepti valimist tuleb sisestada toidu kaal ja ahi valib ise sobiva aja ning temperatuuri.
Programm “CHEF” – See eksklusiivne, De Dietrich poolt patenteeritud täisautomaatne programm küpsetab ise Sinu eest. Valida saab 9 erineva retsepti vahel. Lihtsalt vali sobiv roog, mida soovid valmistada ja aseta pliidiplaat ahju poolt näidatud kõrgusele. Kõik muu teeb ahi ise ja sinul jääb üle vaid valminud toitu nautida.
Kuivatusfunktsioon – Enam pole vaja koju osta eraldi toidukuivatit. Kõigi roogade maitse parandamiseks on De Dietrich uued ahjud varustatud kuivatusprogrammiga. Programm võimaldab kuivatada toitu temperatuuril 35-80 °C
Sabbath funktsioon – Võimalus toitu küpsetada pikka aega madalal temperatuuril. Programmi kasutatakse näiteks “rebitud liha” valmistamiseks. Võimalik valida kahe erineva küpsetusaja vahel 25h ja 75h, temperatuuril 90 kraadi.
Ahjuga on kaasas sügav küpsetusplaat ja 2 grillresti.
Max. ahju temperatuur on 275 C.

Lisavarustusena saadaval 20 cm kõrgune küpsetusplaat. Kood: KITOV20

Küpsetusfunktsioone 12

Retseptiraamat +

Madala temperatuuri programme +

Kuum pöördõhk +

Ventilaator +

LCD ekraan +

Puutetundlik juhtimine +

Elektrooniline taimer +

Pürolüüspuhastus 3

Pehmelt sulguv uks +

Jahe uks +

Lastelukk +

Teleskoopsiine 1

Energiaklass A+

Ahju maht, L 73

Värv Must