Integreeritav ahi Teka HRB6300VN Vanilla

Kuumakse al. 21.51€ / 60 kuud

669

Tootekood: HRB6300VN Kategooriad: , ,

Kirjeldus

TEKA uus Country seeria retro disainiga ahi on funktsionaalne ning imekaunis lisa Teie kööki!
Teka on täiustanud oma retro seeria mudeleid lisamahu ning täispikkuses teleskoopsiinidega, et pakkuda Teile suurepärast kogemust köögis. Ahjud on nüüd mahult 70 L suured võrreldes vana seeria 57 L. Lisaks on nüüd parema ning mugavama ligipääsu tarbeks lisatud ahjudele täispikkuses teleskoopsiinid. 
SurroundTemp – ahju ventilaatori juurde paigaldatud küttekeha tagab kuuma õhuvoolu ühtlase jaotuse, tänu millele saavutate perfektselt küpsetatud road igal korral!
Ahjul on HydroClean ECO puhastussüsteem. Hydroclean on keskkonnasõbralik ning energiasäästlik spetsiaalne puhastusproramm, mille käivitamisel kuumutab ahi selle põhja asetatud vett aurustumiseni. Kuum veeaur pehmendab ahju seintele kogunenud mustuse, mis peale programmi lõppu on svammi või lapiga lihtsasti maha pühitav. Ahjul on alla lastav grillelement, mis võimaldab ka ülemist pinda hõlpsasti puhastada. 
Komplekti kuulub madal ja sügav küpsetusplaat ning küpsetusrest.
Ahjul on topeltklaasiga uks.
Nupud, käepide ning kella raam vase viimistlusega.

Küpsetusfunktsioone 9 Kuum pöördõhk + Ventilaator + Mehhaaniline taimer + Aurupuhastus + Teleskoopsiine 1 Energiaklass A Ahju maht, L 70 Disain Retro Värv Vanilla Võimsus, W 3215 Mõõtmed K x L x S, mm 595 x 595 x 559 mm Ahju laius, cm 60