Integreeritav ahi Whirlpool W9IOM24S1H

458

Tootekood: W9IOM24S1H Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Stiilne ahi Whirlpool WiFi ja süvistatud käpidemega sulandub Teie köögimööblisse!

6th SENSE  tehnoloogia – 6th SENSE tehnoloogia kohandab automaatselt aja-, temperatuuri- ja niiskussätteid ikka ja jälle laitmatu tulemuse saamiseks. 6th SENSE andurite ja ainulaadsete funktsioonide suurepärase valikuga saab kasutaja valmistada perfektse roa ning nautida seda tehes võrreldamatult intuitiivset kogemust.
Multifunction 8 – paindlikud küpsetusfunktsioonid tagavad laitmatu tulemuse iga retsepti puhul.
Ready2cook – unustage eelsoojendus! Tänu Ready2cook funktsioonile kuumeneb ahi superkiirusel valitud temperatuurini. 
Cook4 – innovatiivne Cook4 funktsioon hoiab ära aroomide segunemise ahjus, mis lubab küpsetada kuni 4 erinevat rooga samaaegselt.

Rakendus 6th SENSE Live – funktsioon 6th Sense Live võimaldab kasutada
ahju kaugjuhtimisega mobiilseadmest. 
6th Sense Live Äpp – Intuitiivne abi 6thSenseLive äpilt tagab kasutajale samm-sammulised juhised, mida järgides saab muuta rutiinsed retseptid mikrolaineahjus valmistatud meistriteosteks. Äpp õpib kasutaja eelistusi tundma ning pakub nende põhjal siis välja retsepte ja kasulikke nõuandeid tagamaks, et iga roog valmib perfektselt.
StarClean tehnoloogia keskkonnasõbralik isepuhastumistsükkel, mis tagab vaid 35 minutiga laitmatu puhastustulemuse vaid ühtainust nuppu puudutades. Ei mingeid tugevatoimelisi puhastusvahendeid: StarClean kasutab ainult vett ja vähendab puhastustsükli energiatarvet 97% võrra traditsioonilise pürolüütilise ahjuga võrreldes.
Smart Display – lihtsalt mõistetavad ikoonid ja selged juhised muudavad Whirlpooli keeruka tehnoloogia kasutamise lihtsaks ja intuitiivseks. 16 värviga 3,5” puuteekraan (480×320 pikslit) + WiFi ühenduvus.
Pehmelt sulguv uks ehk aeglane sulgumine. Ahju ust on lihtne sulgeda tänu aeglaselt sulguvatele hingedele – need liiguvad kinni sujuvalt ja vaikselt.

Küpsetusfunktsioone 8

Automaatprogramme 16

Kuum pöördõhk +

WiFi ühendus +

LCD ekraan +

Puutetundlik juhtimine +

Elektrooniline taimer +

Aurupuhastus +

Pehmelt sulguv uks +

Lastelukk +

Teleskoopsiine 1

Energiaklass A+

Ahju maht, L 73

Värv Must

Võimsus, W 3650

Mõõtmed K x L x S, mm 595 x 595 x 564