Integreeritav auruahi Whirlpool W9OS24S1P

Kuumakse al. 24 / 60 kuud

764

Tootekood: W9OS24S1P Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Isepuhastuv ahi Whirlpool W kollektsioonist Smart Display, WiFi ühenduvuse ning aurufunktsiooniga!
W kollektsiooni ajatu disain täiendab mis tahes stiilis kööki. 6th Sense tehnoloogia abil valmistate mistahes retsepti perfektselt – kuni 60 teie eluviisi ja dieediga kokku sobivat küpsetuskombinatsiooni täieliku abistatud toiduvalmistamiskogemuse tagamiseks.
Ready2Cook funktsioon rakendab suure võimsusega konvektsioonsüsteemi kiiresti soovitud temperatuuri saavutamiseks ning kõrvaldab nii täielikult eelsoojendamise vajaduse.
Cook4 funktsioon tagab ainulaadse paindlikkuse, võimaldades valmistada korraga kuni nelja erinevat rooga ilma, et nende maitsed ja aroomid seguneks.
Steamsense – 100% madala temperatuuriga auru ja kuumuse kombinatsioon praadide ja küpsetiste, ülikergete või ettevaatlikku hoolt nõudvate toitude valmistamiseks.
Pürolüütiline puhastustehnoloogia rakendab kõrge temperatuuriga tsüklit toidujääkide tuhaks põletamiseks, mille saab siis nuustikuga lihtsalt ära pühkida. Ahjul on kolm pürolüüspuhastus programmi.
Teleskoopsiinid – ahjul on pehmelt liikuvad liugplaadid kasutuslihtsuse suurendamiseks.
Revolutsiooniline nanotehnoloogiline iXelium-töötlus kaitseb ahju kriimustuste eest ja tagab pindadele alati perfektse sära. Ja pindu on lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.

Aurufunktsiooniga + Küpsetusfunktsioone 8 Automaatprogramme 8 WiFi ühendus + LCD ekraan + Puutetundlik juhtimine + Elektrooniline taimer + Pürolüüspuhastus + Jahe uks + Lastelukk + Teleskoopsiine 1 Energiaklass A+ Ahju maht, L 73 Disain W kollektsioon Värv Roostevaba teras Võimsus, W 3650