Induktsioonplaat De Dietrich DPI7360X

460

Tootekood: DPI7360X Kategooriad: , ,

Kirjeldus

De Dietrich köögitehnika sobib ideaalselt igasse köögi interjööri. 30 cm laiune kahe keedualaga pliidiplaat on hea lahendus väiksemasse kööki või kombineerimiseks 30 cm laiuse De Dietrich gaasiplaadiga. Sobib kivipinda uputamiseks.
4 eelseadistatud võimsustaset, sealhulgas Boost. Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam. Otseteed: soojas hoidmine, vaikne keetmine ja kiire pruunistamine.
Pliidiplaadi mugavamaks kasutamiseks on loodud 4 funktsiooni: Boil, Elapsed time, Recall, ja Clean Lock.
Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt valitud veehulga keemistemperatuurini viimiseks ja vee keetmiseks määratud aja jooksul. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vaikimisi on funktsioon seadistatud vee kogusele 2 L ja keetmise ajale 8 min. 
Elapsed time –  möödunud aja funktsioon kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusastme seadistamisest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon. Toiduvalmistamise planeeritud või planeerimata lühiajalise katkestamise korral võimaldab Recall nupu vajutamine taastada viimati valitud võimsuse- ja taimeri seadistused. 
Clean Lock funktsioon võimaldab juhtpaneeli plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub automaatselt.
10 turvaelementi: automaatne ülevoolukaitse, süttimise kaitse, lapselukk, jääksoojuse indikaator, automaatne stop süsteem, 
nõude tuvastamine, väikeste esemete tuvastamine, üle- ja alampinge tuvastamine, vale ühenduse tuvastamine.
Keedualad: eesmine keeduala 16 cm/ 2400 W ja tagumine 23 cm/ 3700 W.
Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.
Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.

Keedualade arv 2

Juhtimisviis Sensorjuhtimine

Võimsusastmeid 20

Taimer +

Lastelukk +

Kiirvalikuid 4

Funktsioonide arv 4

Raamita +

Tööpinna sisse uputatav +

Plaadi laius, mm 300

Plaadi kõrgus, mm 68

Plaadi sügavus, mm 515

Integreerimisava laius, mm 270

Integreerimisava kõrgus, mm 64

Integreerimisava sügavus, mm 490

Koguvõimsus, W 3700