Induktsioonplaat De Dietrich DPI7570XT Perfect Sensor

642

Tootekood: DPI7570XT Kategooriad: , ,

Kirjeldus

De Dietrich must köögitehnika sobib ideaalselt igasse köögi interjööri. Sobib kivipinda uputamiseks.
De Dietrich pakub uut innovaatilist “PerfectSensor” kollektsiooni, kus pliidiplaat mõõdab ja reguleerib küpsetustemperatuuri kraadi täpsusega!
PerfectSensor  – pliidiplaadiga on komplektis nõude külge kinnitatav temperatuuriandur ja selle hoidja. Anduri kasutamisel kuvatakse pliidiplaadi ekraanile  anumas mõõdetav temperatuur. Sensor mõõdab temperatuuri vahemikus  5° – 180°C,
temperatuuri uuendamine toimub iga 1,5 sek. järel.
Sensorit saab kasutada kolmel viisil:
  • vaadata nõus  temperatuuri pliidplaadilt
  • programmeerida soovitatav temperatuur kasutades funktsiooni
    Expert Mode. Selle funktsiooni puhul saab temperatuuri valida vahemikus 40 –
    180°C.
  • seadistada temperatuur läbi programmeeritud kiirvalikute. Milleks on: sulatamine 50°C,
    vaakumküpsetamine 60°C, soojas hoidmine 70°C, toidu valmistamine 80°C ja keetmine 100°C.

HoriZone tsooniga pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutaja vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Samuti saate valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni eraldi. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi HoriZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.

Pliidiplaadi mugavamaks kasutamiseks on loodud 5 funktsiooni: Boil, Elapsed time, Recall, ICS, Switch ja Clean Lock.
Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt valitud veehulga keemistemperatuurini viimiseks ja vee keetmiseks määratud aja jooksul. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vaikimisi on funktsioon seadistatud vee kogusele 2 L ja keetmise ajale 8 min. 
Elapsed time –  möödunud aja funktsioon kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusastme seadistamisest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon. Toiduvalmistamise planeeritud või planeerimata lühiajalise katkestamise korral võimaldab Recall nupu vajutamine taastada viimati valitud võimsuse- ja taimeri seadistused. 
ICS funktsioon optimeerib keeduala valiku vastavalt kasutatavale nõu läbimõõdule, tagades maksimaalne efektiivsus.
Switch funktsioon võimaldab toidu valmistamise ajal anumat liigutada ühelt keedualalt teisele koos eelnevalt seadistatud küpsetamise parameetritega (võimususaste ja aeg). Plaat tuvastab nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub algsete seadistustega uuel tsoonil.
Clean Lock funktsioon võimaldab juhtpaneeli plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub automaatselt.
10 turvaelementi: automaatne ülevoolukaitse, süttimise kaitse, lapselukk, jääksoojuse indikaator, automaatne stop süsteem, nõude tuvastamine, väikeste esemete tuvastamine, üle- ja alampinge tuvastamine, vale ühenduse tuvastamine.
Keedualad: vasak esimene 16 cm/ 2400 W, vasak tagumine 23 cm/ 3700 W ja paremal asetsev 28 cm/ 5000 W.
Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.
Pliidiplaadi esiservas on roostevabast terasest iluliist.

Keedualade arv 3

Juhtimisviis Sensorjuhtimine

Võimsusastmeid 20

Taimer +

Lastelukk +

Kiirvalikuid 5

PerfectSensor +

Funktsioonide arv 5

Raamita +

Tööpinna sisse uputatav +

Plaadi laius, mm 650

Plaadi kõrgus, mm 68

Plaadi sügavus, mm 520

Integreerimisava laius, mm 560

Integreerimisava kõrgus, mm 64

Integreerimisava sügavus, mm 490