Integreeritav jahekülmik Whirlpool ARG18081A

Kuumakse al. 21.02€ / 48 kuud

560

Tootekood: ARG18081A Kategooriad: , ,

Kirjeldus

6th Sense – Säästke energiat, säilitage värskus. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia tagab traditsiooniliste külmikutega võrreldes toidu välimuse ja maitse kauem värskena püsimise.

Freshcontrol – Kauem värskem. 6th SENSE FreshControl tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri ja niiskust külmikus, luues ideaalsed tingimused toidu säilitamiseks ning pikendades säilitusaega kuni 4 korda.
Energiasääst – Temperatuuri ülikiire taastamine. Uuenduslik EnergySaving tehnoloogia tagab temperatuuri ülikiire taastamise, kindlustades nii madala energiatarbe ja kauem kestva värskuse.
Energiatõhususe klass A++ – Silmapaistev energiatõhusus. See Whirlpooli A++ energiatõhususe klassi seade võimaldab teil nautida nii laitmatut talitlust kui suurepärast energiatõhusust.
Antibakteriaalne filter – Suurem hügieenilisus suurema meelerahu tagamiseks. See maailma juhtiva antibakteriaalsete lahenduste tootja Microbaniga koostöös valmistatud filter hoiab ära bakterite vohamise ja aitab eemaldada külmikust ebameeldivaid lõhnu. See tarvik on saadaval nii sisseehitatavatele kui eraldiseisvatele seadmetele.
Elektrooniline juhtsüsteem – Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.
Ventilatsioon – Sellel Whirlpooli külmikul on ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.
Külmikul on lisaks muudetava avamissuunaga uks, klaasriiulid, pudelieraldaja, veiniriiul ehk pudelirest ning jahutussahtli vahesein. Külmkappi on võimalik sobitada Whirlpool sügavkülmikuga – saades tulemuseks Side-By-Side stiilis külmiku. 

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 115

Müratase, dB 34

Uste arv 1

Külmiku maht, L 314

Elektrooniline temperatuuri näit +

Automaatne külmikuosa sulatus +

Antibakteriaalne süsteem +

Pudeliriiul +

Vahetatav uste poolsus +

Ukse kinnitus siinidel +

Külmiku kõrgus, mm 1771

Külmiku laius, mm 540

Külmiku sügavus, mm 545