Integreeritav külmik Hotpoint-Ariston BCB7030AAAFCO3

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 212

636

Tootekood: BCB7030AAAFCO3 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

No Frost süsteemiga külmik Hotpoint püsib alati jäävaba ja ei vaja sulatamist. Külmiku sisemus on puhtam ja külmutatud toiduained ei jää üksteise või seinte külge kinni.
Uuenduslik aktiivhapniku funktsioon (ACTIVE OXYGEN) tekitab külmikus osooni (O3), mis vähendab bakterite ja mikroorganismide teket kuni 90%. Nii säilib toit tunduvalt kauem värskena. Osoon vähendab ka külmikus olevaid lõhnu kuni 70%.
Fresh zone – spetsiaalne ala puu- ja juurvilja säilitamiseks temperatuuril +3 kuni -2º C.
Ventilaator rakendub vastavalt vajadusele automaatselt tööle, tagades ühtlase temperatuuri ja vähendades niiskust külmiku ülemises osas.
Pudeliriiul on mugav pudelite ladustamiseks ja säästab ruumi.
Kiirkülmutamine on funktsioon toidu kiireks sügavkülmutamiseks. Et säiliks toidu kvaliteet, tuleb toit võimalikult kiiresti (värskena) külmutada. 
LED-ekraan kuvab külmiku temperatuuri ja tööreziimi.

Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 270 Müratase, dB 38 Müraklass C Sügavkülmaosa asetus All Külmiku maht, L 201 Sügavkülmiku maht, L 63 No Frost + Autonoomia voolukatkestusel, h: 16 Automaatne külmikuosa sulatus + Uste arv 2 Elektrooniline temperatuuri näit + Külmutusvõimsus, kg/ 24h 9 Antibakteriaalne süsteem + Pudeliriiul + Vahetatav uste poolsus +