Integreeritav külmik Whirlpool ART 9620/A++NF

Kuumakse al. 24.57€ / 48 kuud

652

Tootekood: ART9620ANF Kategooriad: , ,

Kirjeldus

A++ energiaklassi integreeritav külmik-sügavkülmik mahutavusega 300 L.
Fresh Control – kauem värske. Ainulaadne 6th SENSE Fresh Control tehnoloogia kohandab sügavkülmikus dünaamiliselt niiskust ja temperatuuri kauem kestva (tavalisest kuni 4 korda kauem kestva) värskuse tagamiseks.
No Frost – Sügavkülmikut ei ole vaja sulatada, sest sinna ei teki jääd. Total NoFrost tehnoloogia vähendab niiskust sügavkülmikus, hoides nii ära jää tekke ja kogunemise.

Fast Freeze funktsioon – kiirkülmutamise funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiireks külmutamiseks. Selleks et säiliks toidu kvaliteet tuleb toit võimalikult kiiresti (värskena) külmutada.
Elektrooniline juhtsüsteem – Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele 
Kiire jahutamine. Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab teid külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.
Elektrooniline juhtsüsteem – Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.
Külmapidavus voolukatkestusel 16 h.

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 246

Müratase, dB 38

Uste arv 2

Sügavkülmaosa asetus All

Külmiku maht, L 235

Sügavkülmiku maht, L 63

Külmutusvõimsus, kg/ 24h 6

No Frost +

Elektrooniline temperatuuri näit +

Automaatne külmikuosa sulatus +

Antibakteriaalne süsteem +

Pudeliriiul +

Vahetatav uste poolsus +

Ukse kinnitus siinidel +

Külmiku kõrgus, mm 1935