Integreeritav nõudepesumasin Teka DFI74910

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 163

489

Tootekood: DFI74910 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Automaatselt avaneva uksega TEKA nõudepesumasin!
Uut Teka nõudepesumasinat iseloomustavad peen disain, kasutusmugavus ning funktsionaalsus! Seadmel on puutetundlik juhtpaneel valge LED valgustusega ning automaatne pesutableti tuvastussüsteem.
AutoClean – tagamaks maksimaalne puhtus ning hügieen, on seadmel kõrge temperatuuriga puhastusprogramm, mida tuleks kasutada iga 1-2 kuu tagant tühja seadme peal.
PremiumDry – automaatne ukse avanemine pesutsükli lõpus garanteerib kuivad nõud iga pesuprogrammiga! PremiumDry on energiasäästlik ning nutikas lahendus, kasutades naturaalset õhuvoolu nõude kuivatamiseks.
FlexiSet1 – modulaarne alumine korv on reguleeritavad erinevate positsioonide vahel, võimaldades pesumasinasse mahutada iga suuruse ja kujuga nõud.
Inverter motor – tänu oma võimele muuta pöörlemiskiirust, saab invertermootor reguleerida veesurvet igal ajal. Magnetite kontrollitavad pihustihoovad suunavad vee õige survega õigel ajal õigesse kohta.
SmartSensor – sensorid mõõdavad mustuse taset nõudel ning reguleerivad sellest tulenevalt pesuparameetreid iga pesutsükli ajal, hoides kokku nii energiat kui ka aega.
Special functions:
  • Half Load – poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesemist vajab väike nõudekogus. Nii pole vaja oodata nõudepesumasina mustade nõudega täitumist.
  • Express – funktsioon lühendab nõudepesumasina tsükli kestvust kõrge surve all pesemise abil, hoides seeläbi kokku nii vett kui aega.
  • Power Wash – nõudepesumasina alumised pihustid opereerivad kõrgema surve ning kiirusega tagamaks ka kõige riukalikema plekkida eemalduse nõudelt.
  • Extra Rinse – lisaloputuse funktsioon tagab täiuslikult puhtad nõud ka halvasti lahustuvate pesuvahendite korral.
Programmid: AutoClean; Eco 50º; Auto 40-65º; DualCare 55-67º; Intensive 70º; 1H 60º; GlassCare 40º; MINI30 35º; PreWash
*DualCareprogramm võimalda pesta ülemises korvis õrnemaid nõusid ning samal ajal alumises korvis tugevalt määrdunu nõusid (tugeva survega).
*Mini30 & 1H on kiirpesuprogrammid.
Nõudepesumasinal on soola ja pesuloputusvahendi märguanne.

Mahutavus (kompl.) 11 Energiaklass E Pesutulemus A Kuivatustulemus A Müratase, dB 45 Müratase C Veekulu, L tsükli kohta 8,7 Energiakulu, kWh 100 tsükli kohta 81 Eraldi sahtel söögiriistadele + Programmide arv 9 Jääkaja elektrooniline näit + Töötemperatuure 6 Viitstart + Automaatne ukse avamine + AquaStop lekkekontroll + LCD ekraan +