Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WBC3C26B

356

Tootekood: WBC3C26B Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mahukas Whirlpooli poolintegreeritav nõudepesumasin 6th Sense tehnoloogia ja automaatse ukse avamisega pesutsükli lõpus.
6th Sense tehnoloogia – Spetsiaalne andur hindab nõude määrdumisastet ja valib automaatselt kõige tõhusama ja ökonoomsema pesutsükli, tagades kuni 50% energia, vee ja aja säästmise. See tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.
Natural Dry – ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse. Uks avaneb vaid temperatuuril, mis on köögimööbli jaoks ohutu. Lisakaitse jaoks on nõudepesumasinale lisatud spetsiaalselt loodud kaitsefoolium. Soovi korral on funktsioon võimalik ka välja lülitada.
Viitstart -programmi algusaega võib edasi lükata 1 kuni 12 tundi.
Reguleeritava kõrgusega ülemine korv. Kolmas, ülemine rest, mis sobib ideaalselt söögiriistadele.
Ühe resti pesufunktsioon –  kui pestavaid nõusid ei ole palju, võimaldab see funktsioon pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Aitab säästa elektrit ja pesuvahendit.
Ühe resti funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.
FlexiSpace – modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.
Programmid: Öko, 6th Sense, Intensiiv, Igapäevane, Vaikne, Kiirpesu 30′, Kristall, Eelpesu.

Mahutavus (kompl.) 14

Energiaklass A++

Pesutulemus A

Kuivatustulemus A

Müratase, dB 46

Veekulu, L tsükli kohta 9,5

Energiakulu, kWh tsükli kohta 0,93

Programmide arv 8

Jääkaja elektrooniline näit +

Töötemperatuure 4

Viitstart +

Automaatne ukse avamine +

LCD ekraan +

Laius, cm 60

Mõõdud K x L x S, mm 820 x 598 x 555