Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIF4O43DLGTE

560

Tootekood: WIF4O43DLGTE Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Parimasse energiaklassi kuuluva Whirlpooli nõudepesumasinaga naudite suurepäraseid pesutulemusi madalaima mürataseme juures!
6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. Nõudepesumasina intuitiivne juhtpaneel on puutetundlik.                               

PowerDry – auruvaba pesemine. Uuenduslik PowerDry 3D Airflow süsteem tühjendab nõudepesumasina aurust. Nõud, kaasa arvatud plastnõud saavad laitmatult kuivaks ja on kohe valmis lõunalauale panekuks.

1-tunnise Wash&Dry programmiga saavad nõud, kaasa arvatud plastnõud puhtaks ja laitmatult kuivaks vaid ühe tunniga, säästes nii aega kui energiat.
Powerclean Pro – jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
Ühe resti funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.
Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.
Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Mahutavus (kompl.) 14

Vana energiaklass A+++

Pesutulemus A

Kuivatustulemus A

Müratase, dB 43

Veekulu, L tsükli kohta 9,5

Energiakulu, kWh tsükli kohta 0,75

Eraldi sahtel söögiriistadele +

Programmide arv 11

Jääkaja elektrooniline näit +

Töötemperatuure 6

Viitstart +

LCD ekraan +

Laius, cm 60

Mõõdud K x L x S, mm 820 x 598 x 555