Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WSBO3O34PFX

Kuumakse al. 14 / 48 kuud

424

Tootekood: WSBO3O34PFX Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Nõudepesumasin Whirlpool pesutsükli lõpus automaatselt avaneva uksega!
6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks.
Powerclean – jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
NaturalDry – ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.
Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Ühe resti pesufunktsioon –  kui pestavaid nõusid ei ole palju, võimaldab see funktsioon pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Aitab säästa elektrit ja pesuvahendit.
Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.
Programmid: Eco 50°C; 6th Sense 50-60°C; Intensiivpesu 65°C; Igapäevane 50°C; Klaas 50°C; Kiire 30  min 50°C; Isepuhastus 65°C; Eelpesu.
Nõudepesumasina mootori garantii 5 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Mahutavus (kompl.) 10 Energiaklass D Pesutulemus A Kuivatustulemus A Müratase, dB 44 Müratase B Veekulu, L tsükli kohta 9 Eraldi sahtel söögiriistadele + Programmide arv 8 Jääkaja elektrooniline näit + Töötemperatuure 4 Viitstart + Automaatne ukse avamine + LCD ekraan + Automaatne puhastusprogramm + Laius, cm 45