Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WSIO3T223PCEX

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 141

424

Tootekood: WSIO3T223PCEX Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vaid 45 cm laiune nõudepesumasin mahutab 10 nõudekomplekti.
“Kiir” põrandal märgutuli ehk masina töötamise ajal põrandale suunatud LED-lambi valgus näitab, et nõudepesumasin töötab.
6th Sense tehnoloogia – Spetsiaalne andur hindab nõude määrdumisastet ja valib automaatselt kõige tõhusama ja ökonoomsema pesutsükli, tagades kuni 50% energia, vee ja aja säästmise. See tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.
Viitstart -programmi algusaega võib edasi lükata 1 kuni 12 tundi.
Reguleeritava kõrgusega ülemine korv. Kolmas, ülemine rest, mis sobib ideaalselt söögiriistadele.
Ühe resti pesufunktsioon –  kui pestavaid nõusid ei ole palju, võimaldab see funktsioon pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Aitab säästa elektrit ja pesuvahendit.
ExtraSpace – unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks.
FlexiSpace – modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.
PowerClean – täiendavad, jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
8 pesuprogrammi:
Säästurežiim (öko) 50° – Normaalselt määrdunud toidunõud. Standardprogramm, mis on energia- ja veekulu kombinatsiooni poolest kõige säästlikum.
6th Sense – Keskmiselt määrdunud nõud, millel on kuivanud toidujääke. Tuvastab nõude määrdumisastme ning reguleerib programmi sellele vastavalt. Ajaks, mil andur tuvastab nõude määrdumisastet, ilmub ekraanile animatsioon ja tsükli kestust muudetakse.
Intensiivrežiim 65° – Soovitatav tugevasti määrdunud sööginõude pesemiseks. Eriti sobiv pannide ja pottide pesemiseks (ärge kasutage õrnade nõude puhul).
Klaasipesu 45° – Tsükkel õrnade nõude pesemiseks, mis on tundlikumad kõrgete temperatuuride suhtes, nt klaasid ja tassid.
Kiirpesu 30° – Programm kergelt määrdunud nõude pesemiseks, millel ei ole kuivanud toidujääke.
Eelpesu – Hiljem pestavad sööginõud. Selle programmiga pesuvahendit ei kasutata.
Isepuhastusprogramm – nõudepesumasina hooldamiseks.
Nõudepesumasina mootori garantii 5 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Mahutavus (kompl.) 10 Energiaklass E Pesutulemus A Kuivatustulemus A Müratase, dB 43 Müratase B Veekulu, L tsükli kohta 9 Energiakulu, kWh 100 tsükli kohta 76 Eraldi sahtel söögiriistadele + Programmide arv 7 Jääkaja elektrooniline näit + Viitstart + Märgutuli põrandal + AquaStop lekkekontroll + LCD ekraan + Automaatne puhastusprogramm +