Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WSIP4O33PFE

377

Tootekood: WSIP4O33PFE Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Stiilse disainiga energiasäästlik nõudepesumasin Whirlpoolilt!

6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Nautige laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega.
Keskkonnasõbralik tõhusus. Uuenduslik tehnoloogia tagab, et see Whirlpooli nõudepesumasin kindlustab teile laitmatu tulemuse vaid 9-liitrise veekuluga tsükli kohta.
Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.
Ühe resti pesufunktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist.
NaturalDry – ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.
PowerClean Pro – jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. 6th Sense andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Loputusvahendi ja soolanõu täitmise märgutuled.

Mahutavus (kompl.) 10

Vana energiaklass A+++

Pesutulemus A

Kuivatustulemus A

Müratase, dB 43

Veekulu, L tsükli kohta 9

Energiakulu, kWh tsükli kohta 0,659

Eraldi sahtel söögiriistadele +

Programmide arv 9

Jääkaja elektrooniline näit +

Töötemperatuure 4

Viitstart +

Automaatne ukse avamine +

Märgutuli põrandal +

LCD ekraan +

Automaatne puhastusprogramm +