Pesukuivati Bosch WTW87T8LSN

803

Tootekood: WTW87T8LSN Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Soojuspumbaga trummelkuivati mahutab 8 kg pesu,  kuivatab tänu müratasemele 64 dB eriti vaikselt, on väga energiasäästlik ja annab maksimaalse kuivatustulemuse kogu seadme tööea jooksul.

Isepuhastuva kondensaatoriga SelfCleaning Condenser™ kuivati töötab püsivalt energiaklassis A++ ning puhastab kondensaatorit teie eest.
AutoDry – kuivatab pesu õrnalt teie soovitud kuivusastmeni. Andurid mõõdavad lakkamatult temperatuuri ja järelejäänud niiskuse taset ning kaitsevad tänu sellele pesu liiga kuuma temperatuuri ja ülekuivatamise eest, nii et seda saab kasutada isegi öösel.
Suur LED-ekraan – tagab lihtsa juhtimise ja võimaldab valida täiendavaid funktsioone. Sellel kuvatakse järelejäänud aeg, kuni 24 h viitega lõpuaeg, programmi olek ja erifunktsioonid.
SensitiveDrying-süsteem – õrn kortsumisvaba kuivatamine tänu suure roostevabast terasest trumli unikaalsele disainile ja liikumisele.
Eriprogrammid: villaviimistlus, segamaterjalist esemed, käterätikud, külma õhuga ajaprogramm, sooja õhuga ajaprogramm, spordirõivad, aluspesu, särgid/pluusid
Programmi lõpus 60 min kortsuvastane tsükkel
Juhtnupud: start/paus, õrn pesu, helisignaal, vähem triikimist, 24 h viitajaga käivitus
Lapselukk
Helisignaal programmi lõppemisel
Mugav lukustus
Küljele avatav uks, uksehing paremal pool
Loodussäästliku jahutusainega R290 soojuspumbatehnoloogia
Ühendusvõimsus 1000 W (10 A)
Kaal 44,9 kg

Kuivatuse tüüp Kondenseeriv

Maht, kg 8

Vana energiaklass A++

Müratase, dB 64

Viitstart +

LCD displei +

Kõrgus, cm 84

Laius, cm 60

Sügavus, cm 60