Külmik Hotpoint-Ariston HAFC9TO32SK

Kuumakse al. 19.52€ / 48 kuud

558

Tootekood: HAFC9TO32SK Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Täielikult jäävaba süsteemiga külmik Hotpoint Ariston!

Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks, mis ühtlasi võimaldab ka mugavalt külmiku temperatuuri reguleerida ning Super Freeze funktsiooni aktiveerida. Külmikul on väga stiilne hõbedane must viimistlus.
Total No Frost – sügavkülmikut pole vaja sulatada, sest sinna ei teki jääd. Total No Frost tehnoloogia vähendab niiskust sügavkülmikus, hoides nii ära jää tekke ja kogunemise.
Super Freeze – värske toit tuleks külmutada võimalikult kiiresti, et see säiliks kaua ja ei kaotaks oma toiteväärtust. Seetõttu on see seade varustatud kiirkülmutuse funktsiooniga, mis alandab drastiliselt temperatuuri, et toit võimalikult kiiresti külmutada.
Fresh Zone 0 °C – spetsiaalses sahtlis on loodud ideaalsed tingimused liha ja kala säilitamiseks.
Köögi- ja puuviljade sahtel niiskuskontrolliga – niiskuse reguleerija võimaldab alati luua perfektsed tingimused vastavalt vajadusele. Sahtlil on 3 erinevat asendit: ainult puuviljade säilitamine, puu- ja köögiviljade säilitamine samaaegselt, ainult köögiviljade säilitamine.
Kokkukäiv riiul – külmikul on spetsiaalne riiul, mis võimaldab külmikusse luua kogu ruumi mida vajate parasjagu. Riiulit on võimalik kasutada täispikkuses, keskmise sügavusega või üldse kokku klappida, et tekitada ruumi suuremate nõude/ pakendite hoiustamiseks.
Külmiku kompressori garantii 15 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Uus energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 254 Külmiku maht, L 263 Sügavkülmiku maht, L 104 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 11 Infoekraan + Veiniriiul + Total No Frost + Sügavkülmasahtlite arv 3 LED sisevalgustus + Müratase, dB 40 Müraklass C Uste poolsus vahetatav + Värv Must Kõrgus, cm 203 Laius, cm 60