Külmik Whirlpool W5721EOX2

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 152

456

Tootekood: W5721EOX2 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sõrmejäljevaba pinna ning LessFrost süsteemiga külmik Whirlpool!

6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest) tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.
Fresh Box sahtlis on loodud ideaalsed tingimused puu- ja köögiviljade säilitamiseks.
Kiire jahutamine – külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
Uuenduslik LessFrost tehnoloogia rakendab ainulaadset aurustit, mis on “mähitud” ümber sügavkülmikukambri, mitte ei paikne sügavkülmikukambris sahtlite vahel, tagades nii tavalisega võrreldes härmatise tekke drastilise vähenemise.
Sõrmejäljevastane pinnatöötlus tagab sõrmejälgede, tolmu ja kriimustuste lihtsa eemaldamise. Puhastamine on lihtsam kui kunagi varem.
Külmiku uksepoolsus on vahetatav.
Külmiku eesmised jalad on reguleeritava kõrgusega.
Külmiku kompressori garantii 5 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 233 Jahekambri maht, L 197 Sügavkülmiku maht, L 111 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 7 Infoekraan + Pudeliriiul + Less Frost + Sügavkülmasahtlite arv 3 Autonoomia voolukatkestusel, h 24 LED sisevalgustus + Müratase, dB 39 Müraklass C Uste poolsus vahetatav + Kõrgus, cm 176 Laius, cm 60