Külmik Whirlpool W7X92OWH

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 204

612

Tootekood: W7X92OWH Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ruumi jaotamine – see Combi Whirlpool on loodud pakkuma kogu ruumi ja paindlikkust, mida vajate. Toidu säilitamine on lihtne tänu selle disainilahenduste komplektile, mis võimaldab ruumihalduses maksimaalset paindlikkust, et igast nurgast maksimumi võtta.
Klaasist riiulid – sellel Whirlpooli külmikul on klaasriiulid, mis ühendavad ilu ja funktsionaalsust, pakkudes teile võimalikult rahuldust pakkuvat kogemust.
Sõrmejäljevastane töötlus – lihtne puhastada. Sõrmejäljevastane töötlus tagab kiire ja lihtsa tolmu, sõrmejälgede ja kriimustuste eemaldamise. Puhastamine pole kunagi olnud nii lihtne.
Pudeliriiul – turvaline ladustamine. See Whirlpooli külmik tagab teie pudelite täiusliku hoiustamise oma spetsiaalse pudeliriiuliga.
Temperatuurialarm – hoiatab teid, kui külmkapis temperatuur tõuseb, aidates teil vältida võimalikku toiduraiskamist.
NoFrost – tehnoloogia vähendab sügavkülmikus niiskust, vältides jää teket.
Total NoFrost – tehnoloogia hoiab ära jää tekkimise külmikus.
Niiskuskontrolliga FreshBox + sahtel võimaldab hoida värskeid puu- ja köögivilju kuni 15 päeva.
Elektrooniline juhtimissüsteem tagab alati parameetrite õige seadistuse, pakkudes optimaalset jõudlust ja temperatuuri reguleerimist.
LED valgustus – energiasäästlikud LED-tuled valgustavad külmikut ühtlaselt.
Kiire jahutamine – suurte toidu- või jookidekoguste kiireks jahutamiseks või külmiku uuesti sisselülitamisel pärast seda, kui seda pole kasutatud.
FreshBox 0° – Ideaalne temperatuur sahtlis õrnade toiduainete (nt liha ja kala) säilitamiseks.
6th Sense tuvastab pidevalt välistest põhjustest (nt ukseavamine) tingitud temperatuurikõikumisi ja taastab kiiresti ideaalse temperatuuri toiduainete optimaalseks säilitamiseks nii külmikus kui sügavkülmas. Samuti väldib see toidu külmumispõletust.
Cool Breeze tehnoloogia – ühtlane õhuringlus tagab ühtlase temperatuuri kõikidel riiulitel, mis võimaldab toitu kergesti hoiustada ning tagab ka toidu stabiilse temperatuuri pikemaks säilivuseks. 

Energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 254 Jahekambri maht, L 263 Sügavkülmiku maht, L 104 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 11 Infoekraan + Total No Frost + No Frost + Sügavkülmasahtlite arv 2 LED sisevalgustus + Müratase, dB 39 Müraklass C Uste poolsus vahetatav + Kõrgus, cm 203 Laius, cm 60 Sügavus, cm 68