Külmik Whirlpool W7X94TKS

Kuumakse al. 27.31€ / 60 kuud

849

Tootekood: W7X94TKS Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Whirlpooli eraldiseisev kombineeritud külmik.
Ruumi jaotamine – see Combi Whirlpool on loodud pakkuma kogu ruumi ja paindlikkust, mida vajate. Toidu säilitamine on lihtne tänu selle disainilahenduste komplektile, mis võimaldab ruumihalduses maksimaalset paindlikkust, et igast nurgast maksimumi võtta.
Energiasäästlikus – ülikiire taassoojendus. See uuenduslik tehnoloogia võimaldab ülikiirelt naasta valitud temperatuurini ning tagab madala energiakulu ning kauakestva värskuse.
Klaasist riiulid – sellel Whirlpooli külmikul on klaasriiulid, mis ühendavad ilu ja funktsionaalsust, pakkudes teile võimalikult rahuldust pakkuvat kogemust.
Pudeliriiul – turvaline ladustamine. See Whirlpooli külmik tagab teie pudelite täiusliku hoiustamise oma spetsiaalse pudeliriiuliga.
Temperatuurialarm – hoiatab teid, kui külmkapis temperatuur tõuseb, aidates teil vältida võimalikku toiduraiskamist.
NoFrost – tehnoloogia vähendab sügavkülmikus niiskust, vältides jää teket.
Total NoFrost – tehnoloogia hoiab ära jää tekkimise külmikus.
Kiire jahutamine – külmiku sisetemperatuur langeb kohe, kui lisate uusi toiduaineid. Sisseehitatud andurid reguleerivad automaatselt jahutustemperatuuri, et vähendada energiatarbimist ja kauakestvat värskust.
6th Sense tuvastab pidevalt välistest põhjustest (nt ukseavamine) tingitud temperatuurikõikumisi ja taastab kiiresti ideaalse temperatuuri toiduainete optimaalseks säilitamiseks nii külmikus kui sügavkülmas. Samuti väldib see toidu külmumispõletust.
Niiskuskontrolliga FreshBox + sahtel võimaldab hoida värskeid puu- ja köögivilju kuni 15 päeva.
Multifreshbox – kohandatav kolme erineva temperatuuri seadistusega sahtel konkreetsete toiduainete ideaalseks säilitamiseks: kala ja liha (+0/2°C), puu- ja köögiviljad (+4°C) või piimatooted (+2/3°C).
Elektrooniline juhtimissüsteem tagab alati parameetrite õige seadistuse, pakkudes optimaalset jõudlust ja temperatuuri reguleerimist.
LED valgustus – energiasäästlikud LED-tuled valgustavad külmikut ühtlaselt.
Cool Breeze tehnoloogia – ühtlane õhuringlus tagab ühtlase temperatuuri kõikidel riiulitel, mis võimaldab toitu kergesti hoiustada ning tagab ka toidu stabiilse temperatuuri pikemaks säilivuseks. 
Super quiet – See kombineeritud külmkapp on loodud teie heaolu tagamiseks. See annab teile täiuslikud tulemused ja vaikse töö: ainult 33 dBA, nii et saate oma köögis rohkem rahu ja vaikust nautida.

Uus energiaklass C Aastane energiakulu, kWh 162 Külmiku maht, L 263 Sügavkülmiku maht, L 104 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 11 Infoekraan + Total No Frost + No Frost + Sügavkülmasahtlite arv 2 LED sisevalgustus + Müratase, dB 33 Müraklass B Uste poolsus vahetatav + Värv Must Kõrgus, cm 203 Laius, cm 60