Külmik Bosch KGN49AIDP

1271

Tootekood: KGN49AIDP Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ruumikas XL suuruses külmik.
LED-valgustus – ühtlane ja helgivaba sisevalgustus kogu külmiku eluea vältel.
VarioZone – rohkem paindlikkust tänu sügavkülmiku mitmeti kasutatavatele klaasriiulitele ja sahtlitele.
NoFrost – külmikut ei ole vaja enam kunagi sulatada, sest sinna ei kogune jääd. See säästab nii aega kui ka energiat.
Multi Airflow-süsteem jaotab õhku ühtlaselt ja loob hea sisekliima. MultiAirflow tekitab ühtlased ja pehmed õhuvood kõigil külmiku/sügavkülmiku tasanditel. Temperatuurimuutused vähenevad ja jahutusaeg lüheneb – nii säilitavad tooted oma maitse kauemaks.
FreshSense – suurepärane kliima toidu säilitamiseks. Optimaalses säilituskliimas säilib toidu konsistents. Näiteks muutub jäätis liiga kõvaks või vedelaks. Seetõttu oleneb püsivast sisetemperatuurist, kui kaua toit oma värskuse ja maitse säilitab. FreshSense-andurid kontrollivad ja juhivad pidevalt külmiku ja sügavkülmutusosa temperatuuri. Tulemuseks on püsiv tempearatuur, mis ei sõltu mingil moel ümbritsevat temperatuurist.
Vita Fresh plusi värskussüsteem tagab ideaalsed säilitustingimused igal ajal ning hoolitseb selle eest, et kala, liha, puu- ja köögiviljad püsivad värsked kuni 2 korda kauem. See muudab meie 6. seeria külmik-sügavkülmiku parimaks mitte ainult teie toidu, vaid ka teie enda jaoks.
SuperCooling kaitseb juba jahutatud tooteid. SuperCooling-funktsiooni sisselülitamisel toimub hiljuti külmikusse pandud toidu jahutamine kiiremini. Samal ajal takistab funktsioon juba kapis leiduvate toodete soojenemist. Temperatuuri langetatakse ühe nupuvajutusega kõige rohkem väärtuseni 2 °C. Selleks, et vältida tarbetut energiakulu, taastatakse temperatuur automaatselt u 6 tunni pärast.
EasyAccess Shelf – praktiline täita ja tühjendada. Turvaklaasist riiulid, mida saab poolenisti välja tõmmata. Niiviisi saab tooteid eriti mugavalt külmikusse panna või sealt välja võtta. Peale selle saate suurepärase ülevaate – ka tagapoole sattunud tooted paistavad välja ega unune.
5 turvaklaasist riiulit, millest 4 on EasyAccess riiulid
Üks niiskusregulaatoriga sahtel VitaFresh
Optiline ja akustiline uksesignalisatsioon
Optiline ja akustiline hoiatussignaal temperatuuri tõustes
Kergelt puhastatav roostevaba teras
Uksehinged paremal pool, muudetav
Netokaal 93,26 kg

Vana energiaklass A+++

Aastane energiakulu, kWh 202

Külmiku maht, L 330

Sügavkülmiku maht, L 105

Külmutusvõimsus, kg/ 24h 15

Infoekraan +

No-frost +

Sügavkülmasahtlite arv 3

Autonoomia voolukatkestusel, h 20

Avatud ukse alarm +

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 38

Inverterkompressor +

Puhkuserežiim +

Värv Roostevaba teras

Kõrgus, cm 203