Külmik Teka RBF78720GBK

1017

Tootekood: RBF78720GBK Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uus Crystal Door külmik No Frost ning IonClean tehnoloogiaga – sobib ideaalselt kokku Urban Colors seeria toodetega!

Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse – kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. 
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
IonClean tehnoloogia neutraliseerib bakterid ning halvad lõhnad.
Touch control – puutetundlik juhtpaneel mis muudab külmiku kasutamise veelgi mugavamaks.
Eco function – intelligentne temperatuuri kontrollsüsteem jälgib sisekliimat ning hoiab energiakulu madalana.
Holiday function – puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) – kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
ZeroBox sahtlis on loodud ideaalsed tingimused värske liha ja kala säilitamiseks!
VitaCare Box sahtel puuviljade ja juurviljade säilitamiseks, millel on oma niiskusetaseme reguleerija.
Twister Ice Maker – jää valmistamine on imelihtne. Täitke anumad veega ning peale jäätumist kukuvad need keeramisel allolevasse anumasse, millest on mugav jääd võtta.
Jahekülmiku osas reguleeritava kõrgusega riiulid. Külmikul on ohutuse tagamiseks lastelukk ning meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.

Uus energiaklass E

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 287

Külmiku maht, L 344

Sügavkülmiku maht, L 137

Külmutusvõimsus, kg/ 24h 9

Infoekraan +

Veiniriiul +

No-frost +

Autonoomia voolukatkestusel, h 24

Avatud ukse alarm +

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 41

Müraklass C

Puhkuserežiim +

Uste poolsus vahetatav +