Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO

Kuumakse al. 13.56€ / 36 kuud

339

Tootekood: WH2010AEFO Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kompaktne sügavkülmkirst Whirlpool FrostOut tehnoloogiaga!
6th SENSE tehnoloogia jälgib temperatuuri sügavkülmikus ja tagab automaatselt täiendava jõulise külmutamise ainult siis, kui vaja. Kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik.
FrostOut on tehnoloogia, mis vähendab härmatise teket sügavkülmikus, et kasutajal oleks seadet vaja harvem sulatada. See tehnoloogia kasutab ära seadme jahutuskambri “loomulikku hingamist”. Tänu spetsiaalsele õhuvoole ja kompressorile püsib õhk sügavkülmikus alati kuiv – niiskus eemaldatakse õhust. Uus sisekeskkond on seega valmis hoidma ära härmatise teket, vähendades seda kuni 55% võrra.
Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.
Kirstsügavkülmiku kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.
Elektrikatkestuse alarm jälgib temperatuuri sügavkülmikus. Punane vilkuv tähis annab märku, kui temperatuur tõuseb -8 °C juurde.
Vee äravoolu süsteem tagab lihtsa sulatamise ja puhastamise protsessi.
Sügavkülmikul on veel lisaks intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama lihtsamat kasutuskogemust ning Space+ disain, mis tagab kogu vajaliku ruumi toidu ja jookide mugavaks säilitamiseks.
Külmiku kompressori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii” 

Asetus Horisontaalne Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 252 Maht, L 204 Infoekraan + Sügavkülmasahtlite arv 1 Autonoomia voolukatkestusel, h 26 Müratase, dB 42 Müraklass D Kõrgus, cm 87 Laius, cm 81 Sügavus, cm 64 Värv Valge