Sügavkülmkirst Whirlpool WHE2535FO

Kuumakse al. 15.04€ / 36 kuud

371

Tootekood: WHE2535FO Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mahukas Whirlpooli sügavkülmkirst Stop Frost ning 6th Sense tehnoloogiaga on energiasäästlik ning praktiline!

Innovaatiline 6th Sense tehnoloogia säästab energiat külmikus asuvate sensorite abil, mis jälgivad külmiku sisekliimat ning aktiveerivad automaatse külmutuse vaid vajaduse korral. 
FrostOut on tehnoloogia, mis vähendab härmatise teket sügavkülmikus, et kasutajal oleks seadet vaja harvem sulatada. See tehnoloogia kasutab ära seadme jahutuskambri “loomulikku hingamist”. Tänu spetsiaalsele õhuvoole ja kompressorile püsib õhk sügavkülmikus alati kuiv – niiskus eemaldatakse õhust. Uus sisekeskkond on seega valmis hoidma ära härmatise teket, vähendades seda kuni 55% võrra. See tehnoloogia on hooldusvaba ning see on kasutusel nii väikestel platvormidel kui ka koos mehaanilise kasutajaliidesega. 
Fast Freezing – kiirkülmutamise funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiireks külmutamiseks. Selleks et säiliks toidu kvaliteet tuleb toit võimalikult kiiresti (värskena) külmutada.
Kirstsügavkülmiku kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.
Vee äravoolu süsteem tagab lihtsa sulatamise ja puhastamise protsessi.
Sügavkülmikul on kaks mugavat korvi, et aidata teil säilitada külmutatud toidu pakke, karpe ja kotte hästi korrastatult. Lisaks on külmikul lukuga kaitse, sisevalgustus ning intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama kõige lihtsamat ja rahuldust pakkuvamat kasutuskogemust.
Külmiku kompressori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Asetus Horisontaalne Vana energiaklass A+ Aastane energiakulu, kWh 248 Maht, L 252 Infoekraan + Sügavkülmasahtlite arv 2 Autonoomia voolukatkestusel, h 42 Müratase, dB 42 Kõrgus, cm 92 Laius, cm 101 Sügavus, cm 70 Värv Valge