Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C23PFX

366

Tootekood: WFC3C23PFX Kategooriad: , ,

Kirjeldus

6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. Nautige laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega.
Ühe resti pesufunktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist.
Emmaldatav ülemine rest – nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.
NaturalDry – ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.
PowerClean Pro – jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. 6th Sense andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Loputusvahendi ja soolanõu täitmise märgutuled.

Mahutavus, nõudekomplekti 14

Vana energiaklass A ++

Müratase, dB 43

Veekulu aastas, L 2660

Veekulu, L tsükli kohta 9,5

Energiakulu, kWh 265

Programmide arv 8

Viitstart +

4-in-1 tablettide kasutamine +

Veelekke kontroll +

LCD ekraan +

Automaatne ukse avamine +

Kõrgus, cm 85

Laius, cm 60

Sügavus, cm 60

Värv Roostevaba teras