Nõudepesumasin Whirlpool WSFO3O34PFX inox

398

Tootekood: WSFO3O34PFX Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Whirlpooli nõudepesumasin uuenduslik tehnoloogia on kasutaja- ning loodussõbralik! 

6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Nautige laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega.* (*6th SENSE programmide minimaalse ja maksimaalse ressursitarbe võrdlus.)

6th SENSE tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale saavutate laitmatu tulemuse vaid 9-liitrise veekuluga tsükli kohta.
1 resti pesu  – see funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.
PowerClean PRO – Jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega 44 dB.
Viitstardi funktsioon (kuni 24h) võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Modulaarsed restid, reguleeritav ülemine rest ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.
Ukseavamissüsteem (DOS) on konvektsioonkuivatussüsteem, mis
avab ukse automaatselt, kuivatusfaasi ajal/järel, et tagada alati tõhus
kuivatamine. 

Mahutavus, nõudekomplekti 10

Vana energiaklass A+++

Eraldi sahtel söögiriistadele +

Pesutulemus A

Kuivatustulemus A

Müratase, dB 44

Energiakulu, kWh 189

Programmide arv 8

Jääkaja elektrooniline näit +

Töötemperatuure 4

Viitstart +

Veelekke kontroll +

LCD ekraan +

Automaatne ukse avamine +

Kõrgus, cm 85

Laius, cm 45