Õhupuhastaja Faber Heaven Glass 2.0 X FLAT A120

1631

Tootekood: HEAVENGLASSFLAT120 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elegantse disainiga Heaven Glass on võimas ja vaikne!
Õhupuhastaja sulandub lakke ning jääb enamuse ajast silmale märkamatuks. Disaini poolest on õhupuhastaja modernne ning minimalistlik.
Brushless motor – innovaatiline harjadeta mootor on energiasäästlik ning effektiivne! Harjadeta mootorid tarbivad madalatel kiirustel 85% ning suurtel kiirustel 35% vähem energiat kui tavalised elektrimootorid. Lisaks on nad kõige vaiksemad mootorid tänapäeva turul ning garanteerivad stabiilsed tulemused igas keskkonnas.
Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
Hour 24 – funktsioon võimaldab õhku puhastada 24h päevas madala mürataseme juures. Funktsioon tagab järjepideva õhuvahetuse Teie kodus minimaalse võimsuse peal.
Delay 30 – funktsioon lülitab seadme automaatselt välja, võimaldades õhupuhastaja peale söögi valmistamist tööle jätta ning köögist lahkuda.
Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus pliidiplaadist peab olema vähemalt 65 cm (nii elektri- kui gaasipliidid) ning maksimaalne vahe efektiivsuse tagamiseks 150 cm.

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 165

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 700

Müratase minimaalne, dB 40

Müratase maksimaalne, dB 65

Energiaklass A+

Äratõmbetõhususe klass A

Valgustuse tõhususe klass E

Rasva filtreerimise tõhususe klass E

Juhtimine Elektrooniline

Valgustus 2 Led Bar Velo 4000K

Võimsusastmed 4

Väljalaskeava läbimõõt, mm 220 x 90

Väljalaskeava tagaküljel +

Mootori tüüp Harjadeta

Filtri määrduvuse indikaator +

Viitstopp +

Perimeeter äratõmme +

24h funktsioon +

Õhupuhastaja laius, mm 1200

Õhupuhastaja sügavus 700