Õhupuhastaja Faber HIGH-LIGHT WH matt 910

1055

Tootekood: HIGH-LIGHT-910_WH Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Luksusliku disainiga High Light on võimas ning vaikne!
K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
Brushless motor – innovaatiline harjadeta mootor on energiasäästlik ning effektiivne! Harjadeta mootorid tarbivad madalatel kiirustel 85% ning suurtel kiirustel 35% vähem energiat kui tavalised elektrimootorid. Lisaks on nad kõige vaiksemad mootorid tänapäeva turul ning garanteerivad stabiilsed tulemused igas keskkonnas.
Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
Delay 30 – funktsioon lülitab seadme automaatselt välja, võimaldades õhupuhastaja peale söögi valmistamist tööle jätta ning köögist lahkuda.
Hour 24 – funktsioon võimaldab õhku puhastada 24h päevas madala mürataseme juures. Funktsioon tagab järjepideva õhuvahetuse Teie kodus minimaalse võimsuse peal.
Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus pliidiplaadist peab olema vähemalt 65 cm ja maksimaalne kaugus 150 cm

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 165

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 700

Müratase minimaalne, dB 40

Müratase maksimaalne, dB 65

Energiaklass A+

Äratõmbetõhususe klass A

Valgustuse tõhususe klass C

Rasva filtreerimise tõhususe klass G

Juhtimine Elektrooniline

Valgustus 1 Led LV 4000K

Võimsusastmed 4

Väljalaskeava läbimõõt, mm 220 x 90

Mootori tüüp Harjadeta

Filtri määrduvuse indikaator +

Viitstopp +

Perimeeter äratõmme +

24h funktsioon +

K-Link +

Õhupuhastaja laius, mm 908

Õhupuhastaja sügavus 498