Õhupuhastaja Faber Celine Plus valge

1823

Tootekood: CELINEPLUSW Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Moodne klassik Celine on ideaalne minimalistliku disainiga interjööri!
Õhupuhastaja ülemist äärt kaunistab stiilne roostevaba riba ning alumist osa ringikujuline LED valgusti. Õhupuhastajat on võimalik paigaldada nii sise- kui väliringlusesse (vt Airlane*).
Up&down – võimaldab õhupuhastajat kasutamise ajaks laest alla ning peale lõpetamist taas üles lasta, hoides nii kokku ruumi ning võimaldades disainida avarama planeeringuga kööke.
Evo diffuser – võrreldes tavalise difuuser mootoriga on evo diffuuser mootor tänu oma erilisele kujule väga energiatõhus ja vaikne.
Hour 24 – võimaldab rakendada õhupuhastaja tööle pidevalt, väga vaikselt ja minimaalse võimsusega, et tagada järjepidev õhuvahetus Teie kodus.
Intensive speed – Funktsioon, mis aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel. 
Delay 30 – viivitusega automaatne väljalülitus.
Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
Airlane* – õhupuhastajat on võimalik ühendada väliringlusesse ilma toruta. Õhupuhastaja sisse lülitamisel aktiveerub lisamootor laes automaatselt ning tekitab nähtamatu õhutunneli, mis juhib saastunud õhu läbi ventilatsiooni välja. Süsteemi paigaldamiseks on vajalik soetada lisakomplekt 112.0542.875*

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 250

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 610

Müratase minimaalne, dB 51

Müratase maksimaalne, dB 63

Energiaklass A

Äratõmbetõhususe klass A

Valgustuse tõhususe klass C

Rasva filtreerimise tõhususe klass C

Juhtimine Puutetundlik

Valgustus Circular Led Frame LV 4000K

Võimsusastmed 4

Väljalaskeava läbimõõt, mm 150

Mootori tüüp Difuuser

Airline tehnoloogia +

Viitstopp +

Perimeeter äratõmme +

24h funktsioon +

K-Link +

Up & Down +

Õhupuhastaja laius, mm 600