Õhupuhastaja Faber V-AIR

Kuumakse al. 20 / 60 kuud

625

Kirjeldus

VI-AIR kuulub Faberi eksklusiivse “Air treatment” õhu kvaliteeti jälgiva sensoriga õhupuhastajate seeriasse!
Õhupuhastaja eriline värvikombinatsioon mustast ja pruunist klaasist püüab pilke ning võimaldab õhupuhastajat kui disainielementi kasutada köögi planeerimisel.
K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
Air quality sensor – intelligentne sensor jälgib õhu kvaliteeti ning käivitab automaatselt õhupuhastaja, kui see tuvastab õhus allergeene, saastet või aroome. Laadides alla Faber Cloud rakenduse, saate jälgida õhu kvaliteeti kodus läbi oma seadme igal ajal igas kohas! Seade lülitub automaatselt välja kui optimaalne õhu kvaliteet on taastatud või 5h möödumisel funktsiooni aktiveerimisest.
Faber Cloud – ideaalne lahendus sinu nutikasse koju! Eksklusiivne rakendus võimaldab jälgida õhukvaliteeti Teie kodus ning seadet kontrollida ka eemalt.
Intensive speed – Funktsioon, mis aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
Seadmel on Wi-Fi ühenduvus.
Õhupuhastaja kattetorud kuuluvad komplekti (värv must).
Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus pliidiplaadist vähemalt 50 cm

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 310 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 720 Müratase minimaalne, dB 52 Müratase maksimaalne, dB 62 Energiaklass A+ Äratõmbetõhususe klass A Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass F Juhtimine Sensorjuhtimine Valgustus ECO LED 4000K Võimsusastmed 4 Väljalaskeava läbimõõt, mm 150 Mootorite arv 1 K-Link + Õhupuhastaja laius, mm 800 Õhupuhastaja sügavus, mm 382 Värv Must Disain Kaldus klaasiga