Õhupuhastaja Teka DLV68660

412

Kirjeldus

Kõrge efektiivsusega uus Urban Colors seeria õhupuhastaja FreshAir funktsiooniga!
Vertikaalse paigutusega õhupuhastaja on suurepärase efektiivsusega ning sealjuures võrdlemisi vaikne tänu perimeeter äratõmbesüsteemile. Lisaks näeb õhupuhastaja väga stiilne välja, tänu millele saab seda hõlpsasti ära kasutada ka sisustuselemendina. Klaasist esipaneel, LED valgustusriba ning valge LED displei annavad kombineerituna imeilusa tulemuse. Lisaks on LED tuled ka praktilised, kuna on vastupidavad, kauakestvad ning tõhusad.
FreshAir function – nautige värsket õhku oma kodus igal ajal! Fresh funktsiooni aktiveerimisel tagab see stabiilse õhuvahetuse 24h jooksul minimaalse võimsuse ning mürataseme juures. Funktsiooni saab deaktiveerida igal ajal manuaalselt, 24h möödudes deaktiveerub funktsioon automaatselt.
Taimer – taimeri aktiveerimisel jätkab õhupuhastaja tööd 15 minuti vältel ning lülitub aja möödumisel automaatselt välja. Suurepärane funktsioon, mis tagab ilma vaevata aroomide eemalduse peale söögi valmistamise lõpetamist!
Filtrialarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Teka õhupuhastaja annab märku valgusindikaatoriga, kui filter on rasvast küllastunud ning ei suuda seetõttu enam efektiivselt funktsioneerida. Rasvafilter on nõudepesumasinas pestav!
Õhupuhastajaga on kaasas õhutagasivooluklapp ning üleminek 150-120 mm.

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 232

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 725

Müratase minimaalne, dB 49

Müratase maksimaalne, dB 65

Energiaklass A+

Äratõmbetõhususe klass A

Valgustuse tõhususe klass A

Rasva filtreerimise tõhususe klass C

Juhtimine Sensorjuhtimine

Valgustus LED riba

Võimsusastmed 4

Väljalaskeava läbimõõt, mm 150

Mootorite arv 1

Filtri määrduvuse indikaator +

Viitstopp +

Perimeeter äratõmme +

24h funktsioon +

Õhupuhastaja laius, mm 600

Õhupuhastaja sügavus, mm 450

Värv Must