Õhupuhastaja Faber In-Light inox 52 cm

508

Kirjeldus

Eksklusiivne In-Light sobitub iga interjööriga kööki tänu oma minimalistlikule disainile!
K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
Hour 24 – funktsioon võimaldab õhku puhastada 24h päevas madala mürataseme juures. Funktsioon tagab järjepideva õhuvahetuse Teie kodus minimaalse võimsuse peal.
Delay 30 – funktsioon lülitab seadme automaatselt välja, võimaldades õhupuhastaja peale söögi valmistamist tööle jätta ning köögist lahkuda.
Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 50 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 65 cm.

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 260

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 635

Müratase minimaalne, dB 56

Müratase maksimaalne, dB 70

Energiaklass A

Äratõmbetõhususe klass A

Valgustuse tõhususe klass A

Rasva filtreerimise tõhususe klass D

Juhtimine Pult

Valgustus Led Frame 4000K

Võimsusastmed 4

Väljalaskeava läbimõõt. mm 150

Mootorite arv 1

Mootori tüüp Evo Plus

Filtri määrduvuse indikaator +

Viitstopp +

Perimeeter äratõmme +

24h funktsioon +

K-Link +

Õhupuhastaja laius, mm 520