Induktsioonpliidiplaat koos õhupuhastajaga Faber Galileo NG

1727

Kirjeldus

Parima energiaklassiga Galileo NG on perfektne kooslus õhupuhastajast ja pliidiplaadist!
Galileo NG, mis on oma nime saanud Itaalia geeniuse järgi, loob suurepärase kasutusmugavuse näidates samal ajal esmaklassilist stiili. Seadme mootor on disainilt võimalikult kompaktne, et tagada piisavalt ruumi ka sahtlite jaoks. 
Pliidiplaadile on mugavuse tagamiseks lisatud Automaatrežiim, mis käivitab pliidiplaadi käivitumisel õhupuhastaja ning valib ise sobiva võimsusastme vastavalt pliidiplaadi võimsusele – soovi korral on võimalik eelseadistust lihtsasti sisse/ välja lülitada ning õhupuhastaja tööd manuaalselt reguleerida.
Brushless motor – innovaatiline harjadeta mootor on energiasäästlik ning effektiivne! Harjadeta mootorid tarbivad madalatel kiirustel 85% ning suurtel kiirustel 35% vähem energiat kui tavalised elektrimootorid. Lisaks on nad kõige vaiksemad mootorid tänapäeva turul ning garanteerivad stabiilsed tulemused igas keskkonnas.
Boost – topeltboosteri aktiveerimisel kasutab õhupuhastaja paari minuti vältel kogu võimsust, mille tulemusel eemaldatakse köögist ka kõige intensiivsemad aroomid.
Bridge zone – funktsioon võimaldab ühildada omavahel 2 keeduala ning nende tööd edasipidi kui 1 suure keeduala oma juhtida. Tänu sellele saab pliidiplaadil kasutada ka suuremaid küpsetusnõusid. 1 keeduala suurus 184 x 220 mm; ühildatav tsoon 380 x 220 mm.
Waterproof – seade on täielikul veekindel tänu imurile, mis suunab õhupuhastaja sisemusse sattunud vedelikud spetsiaalsesse kogumisanumasse.
Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
  • Spetsiaalsed funktsioonid:
WARMING – funktsioon valmis toidu soojas hoidmiseks. Pliidiplaadil on 3 erinevat võimsusastet (42°C, 74°C ning 92°C), tänu millele saate valida just Teile sobiva toidu serveerimise temperatuuri. 
HEAT UP – funktsioon keeduala kiireks ettevalmistuseks. Olenevalt Teie poolt valitud võimsusastmest, millega soovite toitu valmistada, viib pliidiplaat keeduala maksimaalsele võimsusele kuniks on saavutanud Teie poolt valitud võimsusastme temperatuuri. 
STOP&GO / RECALL – funktsioon pliidiplaadi “pausile” panemiseks. Suurepärane lisa igale kasutajale, võimaldab peatada ajutiselt kõik pliidiplaadil olevad toimingud kõigest 1 nupuvajutusega ning uuesti vajutades jätkuvad kõik toimingud sealt, kus need pooleli jäid. NB! Pliidiplaat lülitub automaatselt välja 10 min jooksul peale funktsiooni aktiveerumist, kui seda pole tühistatud.
Induktsioonaladel on esindatud ka kõik turvalisuse punktid (ülekuumenemise kaitse, automaatne väljalülitus, keedunõu indikaator, jääkkuumuse indikaator, lapselukk, jne.) 
Pliidiplaat on töötasapinda uputatav!

NB! Õhupuhastaja paigaldamiseks on soovituslik juurde osta komplekt kas sise- või välisringluse jaoks.
Valikus:
Siseringluse komplekt Faber Galileo 60 mm
Siseringluse komplekt Faber Galileo 100 mm
Väliringluse komplekt Faber Galileo

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 245

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 700

Müratase minimaalne (dB) 51

Müratase maksimaalne, dB 65

Energiaklass A+++

Äratõmbetõhususe klass A

Rasva filtreerimise tõhususe klass B

Juhtimine Sensorjuhtimine

Võimsusastmed 6

Mootori tüüp Harjadeta

Tööpinna sisse uputatav +

Õhupuhastaja laius, mm 830

Õhupuhastaja sügavus, mm 520

Integreerimisava laius, mm 770

Integreerimisava sügavus, mm 490

Integreerimisava kõrgus, mm 230

Värv Must