Õhupuhastaja Faber Fabula Plus 60 cm

1051

Kirjeldus

Töötasapinna sisse peidetud õhupuhastaja elegantse klaasist viimistlusega!
Õhupuhastaja korpus paigaldatakse töötasapinna sisse ning paistma jääb vaid metallraam koos õhukese puutetundliku klaasist paneeliga. Õhupuhastaja mootor tõstab/  langetab horisontaalset paneeli õhupuhastaja käivitamisel/ välja lülitamisel. Õhupuhastaja LED valgusriba loob hubase atmosfääri ning valgustab keedualasid, et saaksite küpsetusprotsessist selge ülevaate.
Tõmbeavaga paneel tõuseb tööpinnast maksimaalselt 30 cm kõrgusele.
Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
Hour 24 – funktsioon võimaldab õhku puhastada 24h päevas madala mürataseme juures. Funktsioon tagab järjepideva õhuvahetuse Teie kodus minimaalse võimsuse peal.
Delay 30 – funktsioon lülitab seadme automaatselt välja, võimaldades õhupuhastaja peale söögi valmistamist tööle jätta ning köögist lahkuda.
Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
LED dimmer – õhupuhastaja valgust on võimalik reguleerida vastavalt soovile heleda ning tumeda astme vahel. Tumedama astme juures kulutab õhupuhastaja vähem energiat ning seadme võib tööle jääta pikemaks perioodiks.
Õhupuhastajale sobib söefilter 112.0629.411

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 150

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 630

Müratase minimaalne (dB) 43

Müratase maksimaalne, dB 65

Energiaklass B

Äratõmbetõhususe klass B

Valgustuse tõhususe klass A

Rasva filtreerimise tõhususe klass E

Juhtimine Sensorjuhtimine

Valgustus 1 Led Bar Velo 4000K

Võimsusastmed 5

Väljalaskeava läbimõõt, mm 150

Mootori tüüp Difuuser

Mootori kaugemale paigaladamise võimalus +

Filtri määrduvuse indikaator +

Viitstopp +

Perimeeter äratõmme +

24h funktsioon +

Õhupuhastaja laius, mm 590

Õhupuhastaja sügavus, mm 120