Õhupuhastaja Faber Hoo-b BK

959

Kirjeldus

Elegantne Hoo-B täis klaasist disainiga!
Hoo-B Glass on ideaalne õhupuhastaja võimaldades kombineerida erinevaid pliidiplaate või hoida töötasapinnaruumi kokku (paigaldades vaid 1 30cm laiuse induktsioonplaadiga). Õhupuhastajat võib paigaldada 2 induktsioonplaadiga ühtse musta klaaspinna loomiseks või hoopis induktsioon+gaasi komboga, pakkudes rohkem võimalusi toidu valmistamiseks.
Brushless motor – innovaatiline harjadeta mootor on energiasäästlik ning effektiivne! Harjadeta mootorid tarbivad madalatel kiirustel 85% ning suurtel kiirustel 35% vähem energiat kui tavalised elektrimootorid. Lisaks on nad kõige vaiksemad mootorid tänapäeva turul ning garanteerivad stabiilsed tulemused igas keskkonnas.
Waterproof – seade on täielikul veekindel tänu imurile, mis suunab õhupuhastaja sisemusse sattunud vedelikud spetsiaalsesse kogumisanumasse.
Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
Delay 30 – funktsioon lülitab seadme automaatselt välja, võimaldades õhupuhastaja peale söögi valmistamist tööle jätta ning köögist lahkuda.

Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 415

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 600

Müratase minimaalne (dB) 62

Müratase maksimaalne, dB 67

Energiaklass A+

Äratõmbetõhususe klass A

Rasva filtreerimise tõhususe klass C

Juhtimine Sensorjuhtimine

Võimsusastmed 4

Väljalaskeava läbimõõt, mm 220×90 mm

Mootori tüüp Harjadeta

Filtri määrduvuse indikaator +

Viitstopp +

Õhupuhastaja laius, mm 90

Õhupuhastaja sügavus, mm 520

Integreerimisava kõrgus, mm 900

Värv Must