Kuivatiga pesumasin Indesit BDE861483XWSEUN

Kuumakse al. 16.82€ / 48 kuud

472

Tootekood: BDE861483XWSEUN Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mahukas ja praktiline Indesit pesumasin koos kuivatiga!
Pese ja kuivata 45 (Wash&Dry 45) programm tagab kergelt määrdunud riiete kiire ja efektiivse pesemise ja kuivatamise. Riided saavad puhtaks ja on kandmiseks valmis vaid 45 minutiga.
Plekivastane funktsioon (Antistain) tagab kiire ja efektiivse plekieemalduse väga määrdunud riietelt.
Lõhnavastane funktsioon (Antiodour) on ideaalne viis riiete värskendamiseks, eemaldades neilt efektiivselt suitsu-, higi- ja praetud toidu lõhna. Nautige igal ajal värskeid, ebameeldivate lõhnadeta riideid.
Villasepesu (Woolmark) on Woolmark Apparel Care poolt heaks kiidetud tsükkel on töötatud välja tagama parimat hooldust teie villastele esemetele, hoides neid kaitstult, pehme ja mugavana.
Õrnpesu (Delicates) programm on töötatud spetsiaalselt välja teie kõige hinnalisemate riiete ja õrnpesu jaoks – see tagab võrreldamatu ettevaatuse ja hoolega nende suurepärase pesemise ja kuivatamise.
Tumedad esemed (Dark) programm on töötatud spetsiaalselt välja teie mustade ja tumedate esemete kaitseks, et need ei luituks. Nautige rikkalikke tumedaid toone pesu-pesu järel!
Viitkäivitus (Delay) programm võimaldab mugavalt plaanida pesutsükli hilisemal ajal või öösel töötama. Seadistage lihtsalt programm ja jätke kõik muu oma Indesiti masina hooleks.
Programmid: Puuvillane (2) 40°C; Sünteetiline (3) 40°C; Segapesu 40°C; Eco 40-60 40°C; Valge pesu 60°C; Õrn pesu 30°C; Värviline pesu 40°C; Tume 30°C; Lõhnavastane 40°C; 20°C; Villane 40°C; Kiire (30 min) 30°C; Pesu ja kuivatus (45 min) 30°C; Loputus ja tsentrifuug; Tsentrifuug ja tühjendus; Öko puuvillane 40 & 60°C
Pesumasina mootori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Kuivatiga pesumasin + Tsentrifuug, p/min 1400 Maht, kg 8 Pesu kogus kuivatamisel, kg 6 Uus energiaklass C Uus kuivati energiaklass D Veekulu, L tsükli kohta 48 Tsentrifuugimisklass B Programmide arv 16 Müratase tsentrifuugimisel, dB 81 Müraklass tsentrifuugimisel D Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 54 Värv Valge