Side-by-side külmik Bomann SBS7324IX

856

Tootekood: SBS7324IX Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ameerika stiilis Side-By-Side külmik Bomann inverter kompressori ja NoFrost süsteemiga!
Digitaalne LED displei külmiku uksel võimaldab mugavalt reguleerida külmiku sätteid ning tagab kiire ülevaate neile igal ajahetkel.
Total No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Inverter kompressor optimiseerib energiakulu ja vähendab temperatuurikõikumisi, mis pikendab toidu säilivuse kestvusaega.

Multi Airflow süsteem jaotab õhku ühtlaselt ja loob hea sisekliima. MultiAirflow tekitab ühtlased ja pehmed õhuvood kõigil külmiku/sügavkülmiku tasanditel. Temperatuurimuutused vähenevad ja jahutusaeg lüheneb – nii säilitavad tooted oma maitse kauemaks.

Holiday function – puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt.
Kiirkülmutus – taastab kiirelt sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. See tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi ka pikendab toidu säilivusaega.
Sõrmejäljevastane pinnatöötlus tagab sõrmejälgede, tolmu ja kriimustuste lihtsa eemaldamise. Puhastamine on lihtsam kui kunagi varem.
Auto function – külmik reguleerib automaatselt sisekliimat kõige optimaalsemal viisil.
Külmikul on veel lisaks avatud ukse alarm, reguleeritava kõrgusega jalad ning seadme liigutamiseks transpordirattad.

Uus energiaklass E

Aastane energiakulu, kWh 289

Külmikuosa maht, L 266

Sügavkülmiku maht, L 175

No-frost +

Külmutusvõimsus, kg/24 h 10

LED infoekraan +

Sügavkülmasahtlite arv 2

Autonoomia voolukatkestusel, h 8

Avatud ukse alarm +

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 42

Müraklass D

Ventilaator külmikuosas +

Inverterkompressor +

Puhkuserežiim +