Side-by-side külmik Schlosser RBS395CB

831

Tootekood: RBS395CB Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Täielikult jäävaba süsteemiga külmik Schlosser!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse – kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on puutetundlik displei mugava käsitluse ja ülevaate tagamiseks.
Viimistlus: hõbe.
Total No Frost – tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Multi Airflow süsteem jaotab õhku ühtlaselt ja loob hea sisekliima. MultiAirflow tekitab ühtlased ja pehmed õhuvood kõigil külmiku/sügavkülmiku tasanditel. Temperatuurimuutused vähenevad ja jahutusaeg lüheneb – nii säilitavad tooted oma maitse kauemaks.
Kiirkülmutus (sügavkülm) | Kiirjahutus (jahekülmik) – kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
Puhkuse režiim – puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt.
Frappe režiim – jookide kiireks jahutamiseks asetage pudel spetsiaalsesse jookide sahtlisse ning aktiveerige frappe režiim.
Inverter motor – inverter kompressor optimiseerib energiakulu ja vähendab temperatuurikõikumisi, mis pikendab toidu säilivuse kestvusaega.
Külmikul on veel lisaks niiskustaseme reguleerimise võimalus, lapselukk, automaatne temperatuuri reguleerimisfunktsioon ning turvaklaasist riiulid.
Jalad on reguleeritava kõrgusega.

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 263

Külmikuosa maht, L 261

Sügavkülmiku maht, L 104

No-frost +

LED infoekraan +

Lapselukk +

Sügavkülmasahtlite arv 4

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 42

Inverterkompressor +

Puhkuserežiim +

Kõrgus, cm 185

Laius, cm 75

Sügavus, cm 65