Side-by-side külmik Teka RFD77820S

1497

Tootekood: RFD77820S Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uus Prantsuse Gurmee Side-by-Side külmik No Frost ning IonClean tehnoloogiaga!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse – kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. 
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Inverter motor with high efficiency compressor – inverter kompressor optimiseerib energiakulu ja vähendab temperatuurikõikumisi, mis pikendab toidu säilivuse kestvusaega.
IonClean tehnoloogia neutraliseerib bakterid ning halvad lõhnad.
Touch control puutetundlik juhtpaneel 3 erineva tsooni reguleerimiseks: külmik, multitsoon ning sügavkülmik.
Holiday function – puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) – kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
Gurmee sahtlid teleskoopsiinide ning pehmelt sulguva süsteemiga. Sahtlid on seest valgustatud, neil on oma displei ning juhtpaneel (temp -2 kuni +3ºC).
VitaCare Box sahtlid puuviljade ja juurviljade säilitamiseks, millel on kummalgi oma niiskusetaseme reguleerijad!
Mõlemad sügavkülma sahtlid on teleskoopsiinide ning pehmelt sulguva ukse süsteemiga! Ülemisel sahtlil on lisaks spetsiaalsed sahtlid liha ning kala jaoks. Alumisel sahtlil on lisaks teleskoopsiinidel liikuv riiul. 
Sügavkülma sahtlid on kergelt eemaldatavad puhastamise lihtsustamiseks. Külmikul on meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.

Uus energiaklass E

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 314

Külmikuosa maht, L 348

Sügavkülmiku maht, L 187

No-frost +

Külmutusvõimsus, kg/24 h 13

LED infoekraan +

Lapselukk +

Antibakteriaalsed seinad +

Autonoomia voolukatkestusel, h 15

Avatud ukse alarm +

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 41

Müraklass C

Inverterkompressor +